Octávia II TDI Přestavba Anglie

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
trollik1
Příspěvky: 2
Registrován: 08.10.2009 21:47

Octávia II TDI Přestavba Anglie

Příspěvek od trollik1 »

Zabýval jste se někdo touto přestavbou? Zkoumal jsem všechna možná fóra. Výsledek "Nelze". I jsem četl příspěvek od Škoda auto k tomuto na MDCR.cz Ale!!! Víceméně je z toho poznat, že pokud by to šlo, tak Škoda přijde o kšeft. Uvádí tam možné!!!(ne změřené,zdokumentované) problémy s pas.bezpečností nebo amatérizmem při přestavbě. Sem tam na fórech bylo psáno,že to lze a i legálně. Ale podrobně jak přesně krok po kroku nikde nic není. Jedna možnost co jsem našel, tak je asi přes schválení u VÚMV Praha. Druhá prý! v Polsku, že se to přestavět dá + jejich velkou technickou asi jako VÚMV NEBO DEKRA v ČR. Pak dovézt jako auto z EU které bylo přihlášené. V Anglii jsou fakt zajímavé ceny.Př.OCT II 2005 TDI combi 105tis na naše.

luboss
Příspěvky: 6
Registrován: 02.08.2009 20:31

Re: Octávia II TDI Přestavba Anglie

Příspěvek od luboss »

Mna by to tiez zaujimalo ,ci sa legalne nieco neda stym robit.Je tam strasne vela dobrych aut ako mitsu evo a pod :) napriklad za par tis libier kludne dat aj raz tolko naprestavbu neverim ze by som nespravil prestavbu za trebars 100 tis ....plus 100 tis za evo tak som na super cene :)

jardaspeed
Příspěvky: 26
Registrován: 11.03.2009 13:36

Re: Octávia II TDI Přestavba Anglie

Příspěvek od jardaspeed »

Ahoj, to je opravdu zajímavá cena, máš nějaký kontakt na web stránky angl. škodovek
za takovéto ceny? Já jsem hledal na netu a byly tam, ale o dost dražší...

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 100
Registrován: 10.09.2009 07:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Octávia II TDI Přestavba Anglie

Příspěvek od frantisek »

Podle me jde o urban legend kolujici netem. Kdysi jsem poveril znamou, at v UK (okolo Londyna a pak na severu) projde par bazaru a u aut, ktera pozna mi napise ceny. Byly +- stejne jako na mobile.de
Pokud se vyskytuje levne auto s opacnym rizenim, pujde max. o jednotlive kusy. Zalozit business na dovozu a prestavbe pravostrannych aut by bylo jednoduchy, urcite uz by se tu takova auta hromadne vyskytovala.
Puvabne ceny aut jsou v Japonsku :-) jenze je to krapet z ruky ... a taky jezdej vlevo.
ex:Fabia 2.0i sedan
akt: VW-GOLF III a BMW 520
future: ??

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Octávia II TDI Přestavba Anglie

Příspěvek od notobi »

frantisek píše:Podle me jde o urban legend kolujici netem. Kdysi jsem poveril znamou, at v UK (okolo Londyna a pak na severu) projde par bazaru a u aut, ktera pozna mi napise ceny. Byly +- stejne jako na mobile.de
Pokud se vyskytuje levne auto s opacnym rizenim, pujde max. o jednotlive kusy. Zalozit business na dovozu a prestavbe pravostrannych aut by bylo jednoduchy, urcite uz by se tu takova auta hromadne vyskytovala.
Puvabne ceny aut jsou v Japonsku :-) jenze je to krapet z ruky ... a taky jezdej vlevo.
podle mě to jí nemůže s těma autamam by byl jen problem při jakýkoliv návštěvě značkovýho servisu by na číslo kastle výjížděli pořád díky jaký tam byly daný továrnou takže kdyby to někod koupil a měl problem a řešul ho v servisu ve kterým je nejlepší znalost byl by servis v pěkným pruseru a lituju každýho mechanika kterej by na tom měl vážnější problemy řešit :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

dedek67890
Příspěvky: 4
Registrován: 24.06.2010 20:04

Re: Octávia II TDI Přestavba Anglie

Příspěvek od dedek67890 »

Ahoj . kdyby jsi nahodou o te prestavbe neco zjistil , jako kde je moznost ji nechat udelat a zakolik, dej prosimte vedet.diky .Jenom kdyby te to jeste zajimalo k tem cenam v Anglii. Moje vlastni skusenost je takova ze jsou tam super ceny,ale nic moc oproti IRSKU. ziju v Irsku uz 6 let, a muzu s cistym svedomim rict ze se tu daj octavky koupit o 30-40 procent levneji nez u nas. Ja sam jsem si koupil Oct2. 1.9tdi - 77kw. 107000km. nove rozvody a serviska. za 80000 kc. jezdi super a nemam sni problem.jo jeto ambiente. Potom jsou tu jeste Autoaukce kde se daji auta koupit uplne za par korun , ale clovek poradne nevi co kupuje. to je muj nazor a moje skusenost.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“