mlzeni celniho kna kdyz prsi (nebo je vetsi vlhkost)

Moderátoři: BigBang, Majk

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: mlzeni celniho kna kdyz prsi (nebo je vetsi vlhkost)

Příspěvek od bikes »

Vyndel pylový filtr a prověř, zda ti odtéká voda z oddělocacího prostoru a zda není prasklý držák pylového filtru. Občas zatéká do topení.

dedek67890
Příspěvky: 4
Registrován: 24.06.2010 20:04

Re: mlzeni celniho kna kdyz prsi (nebo je vetsi vlhkost)

Příspěvek od dedek67890 »

ahoj , jestli muzu , ja si myslim ze mas uplne jinej problem, nekudy ti tece do auta a v tom miste mas vlhko .staci opravdu malo pak seto zapari a mlzej se ti okna, nejcasteji jeto netesnost oken, moje vlastni skusenost , teklo mi kolem zadniho okna do kufru a byl to mazec porad zamlzeny okna v celym aute. jenom moje skusenost , jo hodne casto u oktavek tece i kolem vrchu predniho okna. ahoj

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: mlzeni celniho kna kdyz prsi (nebo je vetsi vlhkost)

Příspěvek od jirka prokop »

dedek67890 píše:ahoj , jestli muzu , ja si myslim ze mas uplne jinej problem, nekudy ti tece do auta a v tom miste mas vlhko .staci opravdu malo pak seto zapari a mlzej se ti okna, nejcasteji jeto netesnost oken, moje vlastni skusenost , teklo mi kolem zadniho okna do kufru a byl to mazec porad zamlzeny okna v celym aute. jenom moje skusenost , jo hodne casto u oktavek tece i kolem vrchu predniho okna. ahoj
je mozny ze to mam u celniho okna dole...zalepim to a uvidim...a ted jak jsou ty deste tak mam mokro u zadnich dveri...ale jen jak se otevrou tak jak je ta guma tak ta je mokra...jinak koberecky pohoda.
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“