Kontrola elektorniky motoru

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Foxicek
Příspěvky: 30
Registrován: 01.05.2010 13:53

Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od Foxicek »

Po nastartovani nezhasne tato kontorlka, nemate nekdo zkusenost ?
Fabia kombi 1.4 16V 55kw r.v. 02
Servo, Airbag rid.,central, Radio Pioneer DEH-3900MP.

nonyska307
Příspěvky: 46
Registrován: 23.11.2009 19:37

Re: Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od nonyska307 »

Pravděpodobně signalizuje nějakou závadu chce to napojit na diagnostiku.

Foxicek
Příspěvky: 30
Registrován: 01.05.2010 13:53

Re: Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od Foxicek »

Tak ve skodovce mi to hodili na diagnostiku, smazali, zatim ale v poho..
Fabia kombi 1.4 16V 55kw r.v. 02
Servo, Airbag rid.,central, Radio Pioneer DEH-3900MP.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od notobi »

řekli Ti aspoň jaká závada tam byla?
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Foxicek
Příspěvky: 30
Registrován: 01.05.2010 13:53

Re: Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od Foxicek »

Rikaly, ze to mohlo byt zmenou tlaku, ze motor si motor na sal jinej vzduch. Nebo ze v beenzinu mohla byt kapka vody, a ze nemusel valit jeden valec..
Fabia kombi 1.4 16V 55kw r.v. 02
Servo, Airbag rid.,central, Radio Pioneer DEH-3900MP.

Petrkiller
Příspěvky: 7
Registrován: 30.05.2010 21:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od Petrkiller »

Ahoj mam problem. Dnes jsem dojel k baraku vysadil rodice a zniceho nic jak jsem stal na volnobeh zacla blikat elektronika motoru otacky neklesaly ani nejak nekolisaly motor bezel. Vypl jsem ho a nastartoval bez problemu a ani to uz nesvitilo ani neblikalo vse vypada vpohode. Jel jsem jeste asi 10 km a vsechno vpohode. Mam se na to nejak zamerit a nebo to neresit? Jen dodam ze pred par tydny mi neslo nastartovat .. az po tretim pokusu to chytlo. Bylo to taky po desti jako dnes tak uvazuju jestli to neni vlhkem. Vcera mi to na krizovatce nejak skublo pri rozjizdeni ale vsechno zaclo delat po servisni prohlidce (po 65 000) kde meli menit i svicky. Neni to tim? V manualu je napsane ze to jsou emise..vyfuk menili v servise u te prohlidky. Diky za rady

Doplněno 1.6.2010 : Kdyby se to nekomu stalo tak at vi co to muze byt :( Dnes v servise rekli ze musi obednat valce a katalyzator. Ze je spatna komprese a katalyzator zniceny..Takze to bude stat 15 000 a opravene to bude nejdrive za tyden .. 2 dny bude oprava takze po tomhle az si budu kupovat auto skodovku obchazim obloukem .. auto ma najeto 67 000 km a je uz vymenena ctvrtka auta..

vevera
Příspěvky: 1
Registrován: 06.07.2010 13:48

Re: Kontrola elektorniky motoru

Příspěvek od vevera »

ahoj jabych tem servisum moc neveril spis vubec nejdriv bych si nekde nechal zmerit tlaky ve valcich od nekoho znameho a pak to resit dal ja mel najeto 70000km zacalo to problikavat sem tam cuklo pri rozjezdu pak se to zhorsovalo a zjistil jsem ze ve valcich mam 1 valec 12 2valec 6 a ve 3 valct jen 2 tojsou teda tlaky tak jsem zajel do skoda auto a rekli mi but to je vylitane tomu sem se zasmal tak sem jim rek jestli to nejsou nahodou popraskane ventyly tAk rekli muzou tak se ptam kolik zato a oni 22000kc ze musi vymenit hlavu kat add tak jsem se nastval rozebral to trvalo mi to 4 hodky koupil jsem tes pod hlavu cena 800kc hlavu odvez na repasi tam mi rekli zejeto u htp normalni ty popraskane ventyly tak vymenili 3 kus vyfuk ventylu gufera voditka takze oprava srovnali hlavu a zaplatil jsem2000kc a zase to poskladal skladani pomalu at neco neskazim 5hod takze nazaver oprava mnou samotnym hlava 2000kc tesneni 800kc a olej 500kc srouby jsem nechal puvodni celkem 3300 plus neco na benzin a auto ma uz otte doby najeto dalsich 60tis a jezdi tak nevim zaco chteli ve skodovce tech 22tis kdyz me to stalo 3300kc to je rozdil a kat je plne funkcni nedavno jsem byl na stk a stim obloukem kolem vozidla skoda je pravda nevim o zadnem jinem aute kdeby v zanovnich motorech popraskali ventyly jak slunicko tak zdravim

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“