octavia I 1,9 TDi 81KW Nestartuje:-((

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Uživatelský avatar
Matty17
Příspěvky: 7
Registrován: 17.05.2010 18:49

octavia I 1,9 TDi 81KW Nestartuje:-((

Příspěvek od Matty17 »

Zdravím všechny. Měl jsem problém s regulací turba tak jsem rozdělal sání a svody s turbem a nechal jej vyčistit. po složení motoru do původího stavu jsem nastartoval asi tak minutu auto bezproblémů klepalo tak jsem přidal plyn vše ok pak ještě jednou a motor z ničeho nic zdechl... zkoušel jsem ho znovu nastartovat ale už se mi to nepodařilo. a navíc má při startování divný zvuk točí hodně rychle a jakoby bez odporu (např. jakoby neměl tlaky) nevíte někdo čím by to mohlo být??

Uživatelský avatar
18marty
Příspěvky: 57
Registrován: 22.05.2010 10:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: octavia I 1,9 TDi 81KW Nestartuje:-((

Příspěvek od 18marty »

[quote="Matty17"]Zdravím všechny. Měl jsem problém s regulací turba tak jsem rozdělal sání a svody s turbem a nechal jej vyčistit. po složení motoru do původího stavu jsem nastartoval asi tak minutu auto bezproblémů klepalo tak jsem přidal plyn vše ok pak ještě jednou a motor z ničeho nic zdechl... zkoušel jsem ho znovu nastartovat ale už se mi to nepodařilo. a navíc má při startování divný zvuk točí hodně rychle a jakoby bez odporu (např. jakoby neměl tlaky) nevíte někdo čím by to mohlo být??[/quote


To chce hodit na pocitac co to ukaze za chybu ale nejspis by to mohlo bejt nejake cidlo :(

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: octavia I 1,9 TDi 81KW Nestartuje:-((

Příspěvek od 1pavel »

změř tlaky válců , možná nasál nějakej bordel
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Zamčeno

Zpět na „Motory“