Čirá optika

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
bořan
Příspěvky: 21
Registrován: 22.06.2009 20:52

Čirá optika

Příspěvek od bořan »

Ahoj, chtěl bych na své oktávce r. v. 99 vyměnit starou optiku za čirou.Večer vidím totiž kulový. Má to vůbec smysl, bude vidět rozdíl? Nevíte jestli pasujou všechny sedadla z golfa IV včetně zadních do octavie? Měnili jste někdo to gumové těsnění těsně pod čelním sklem, dá se to vůbec koupit? Sklo je dobrý ,ale těsnění potrhaný. Lezou mi skrz něj do auta mravenci.

Uživatelský avatar
18marty
Příspěvky: 57
Registrován: 22.05.2010 10:08
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá optika

Příspěvek od 18marty »

bořan píše:Ahoj, chtěl bych na své oktávce r. v. 99 vyměnit starou optiku za čirou.Večer vidím totiž kulový. Má to vůbec smysl, bude vidět rozdíl? Nevíte jestli pasujou všechny sedadla z golfa IV včetně zadních do octavie? Měnili jste někdo to gumové těsnění těsně pod čelním sklem, dá se to vůbec koupit? Sklo je dobrý ,ale těsnění potrhaný. Lezou mi skrz něj do auta mravenci.

vzhledem tomu celnimu sklu mam zato ze to tesneni je primo pod oknem to je na vyriznuti okna :(

Uživatelský avatar
IndividualRS
Příspěvky: 64
Registrován: 12.01.2010 18:39

Re: Čirá optika

Příspěvek od IndividualRS »

bořan píše:Ahoj, chtěl bych na své oktávce r. v. 99 vyměnit starou optiku za čirou.Večer vidím totiž kulový. Má to vůbec smysl, bude vidět rozdíl? Nevíte jestli pasujou všechny sedadla z golfa IV včetně zadních do octavie? Měnili jste někdo to gumové těsnění těsně pod čelním sklem, dá se to vůbec koupit? Sklo je dobrý ,ale těsnění potrhaný. Lezou mi skrz něj do auta mravenci.
Optika - lepší žárovky je jednodušší řešení, výměna no problém až na pár maličkostí
Sedadla - jo padnou
okno - zodpovězeno
Škoda Octavia RS, 2002, 154kW, 100% stav, full original výbava...

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“