baterka nebo alternator?

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

baterka nebo alternator?

Příspěvek od jirka prokop »

ahoj....mam takovej problem...vcera jsem jel nakupovat a kdyz jsem prisel k autu tak jsem zapnul klicek a chtel jsem nastartovat....ale v tu chvilku mi zhasnuly vsechny kontrolky a vymazala se mi vsechna data ( cas,ujete km,...) az po chvilce se mi povedlo nastartovat...ale kdyz se mi t povedlo nastratovat tak se mi rozsvitilo ABS a podsviceni blikalo...a pochvilce to zase chciplo...kdyz uz se mi to pak povedl nastartovat tak jsem to drzel tak kolem 2500 otacek nez jsem dojel domu...a kdyz jsem prijel tak jsem to nechal bezen na volnobeh a vse uz byl v cajku...ale tano kdyz jsem chtel jet do prace tak to udelal to same...blikaj kontrolky a vsechno a pri startovani cvakaj relatka...co to muze byt? baterka? prosim o pomoc
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: baterka nebo alternator?

Příspěvek od bikes »

Zjisti si kolik Ti dobíjí alternátor? Dobij akumulátor. Ale hlavně zjisti zda Ti při otočrni klíčku svítí kontrolka dobíjení! Tipnul bych to na VADNY REGULÁTOR v alternátoru a vybitý akumulátor.

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: baterka nebo alternator?

Příspěvek od jirka prokop »

bikes píše:Zjisti si kolik Ti dobíjí alternátor? Dobij akumulátor. Ale hlavně zjisti zda Ti při otočrni klíčku svítí kontrolka dobíjení! Tipnul bych to na VADNY REGULÁTOR v alternátoru a vybitý akumulátor.
tak jsem to zpravil sam....byl vlnej kontakt pod palubkou a tohle to to delalo....
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“