Nestartuje v mlze

1987 - 1994

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
jirka mz
Příspěvky: 2
Registrován: 27.02.2009 09:31

Nestartuje v mlze

Příspěvek od jirka mz »

dobrý den, mám Formana 1,3 lxi 50kw (vstřikování) r.v. 1994, a nestartuje v mlze, nebo ve vlhkém počasí, startér točí jak o život, ale motor ne a ne naskočit občas se jako by snaží ale prostě nechytne, včera třeba až na po 6té. Vypadá to jako by tam nešel benzín, což ale asi není pravda protože jindy startuje uplně normálně, a to jak za tepla, tak i v -20°C , jen pokud je taková vlezlá mlha, a nebo mrholí, a tak.. což u nás na vysočině je docela často.
Nevíte někdo čím to může být??? napadlo mě že by se mohla dostat vlhokost do rozdělovače, tak sem koupil nový víčko palec a zapalovací kabely, ale víčko (Made in poland) tam nějak nepasuje, takže musím koupit asi jiný, atk sem to ještě netestnul, ale uvidime, co to bude dělat.
Pokud někdo víte, poradte.

Uživatelský avatar
mikeracer
Příspěvky: 17
Registrován: 31.01.2009 17:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje v mlze

Příspěvek od mikeracer »

ahoj, tedka sem řešil stejnej problém, u formana stříkačky a u Golfa3 u oba maj stejnou cívku a tý se to nelíbilo, u toho golfa dokonce lítaly blesky všude kolem ní. Tak zkus jí, ale nezaručuju že u tebe to bude taky.
Golf I '81 - 1.5JB (2.0 16V (9A) na webbery, ale zatím renovuju to původní, pak se dáme do motoru), Felicia Pick-up - dříč.

Mirus
Příspěvky: 20
Registrován: 07.10.2008 20:11

Re: Nestartuje v mlze

Příspěvek od Mirus »

JJ.věčinou je to tou cívkou dostane se kní vlhkost a nejde to nastartovat.

Milanx
Příspěvky: 1
Registrován: 26.09.2010 10:14

Re: Nestartuje v mlze

Příspěvek od Milanx »

U mě to bylo tím víčkem rozdělovače, časem zporéznilo, natáhlo vlhkost a konečná (i za deště). Výměna to spravila.

Zamčeno

Zpět na „Favorit / Forman“