Navigace Columbus - Problem s HDD

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
riw666
Příspěvky: 4
Registrován: 24.10.2010 22:34

Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od riw666 »

Muže mi někdo pomoct s problemem: Někdy se mi stane že mi nechce najed HDD, a odtoho se mi odviji dalši problem s navigací. Nevim co stim. DVD mam odblokovane ale taky někdy problem. :cry: Radio a telefon funguje uplně bez problemu. Problem nastal asi před měsicem. Všem děkuji za radu.

exosperatus
Příspěvky: 23
Registrován: 21.12.2009 23:52

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od exosperatus »

Ahoj,ja mel problem,ze se mi zacala sekat a neslo nic prepnout.Pomohlo mi prehrat softwear.Zkus ji resetnout,popripade velky reset,pokud to nepomuze tak prehraj ten soft.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od milhausek »

já bych zkusil přehrát software... můžu udělat.. 776200941
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

riw666
Příspěvky: 4
Registrován: 24.10.2010 22:34

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od riw666 »

exosperatus píše:Ahoj,ja mel problem,ze se mi zacala sekat a neslo nic prepnout.Pomohlo mi prehrat softwear.Zkus ji resetnout,popripade velky reset,pokud to nepomuze tak prehraj ten soft.
Jak se dela reset :? Nikdy jsem to nedelal, tak se omlouvam jestli to je uplne hloupa otazka.

riw666
Příspěvky: 4
Registrován: 24.10.2010 22:34

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od riw666 »

milhausek píše:já bych zkusil přehrát software... můžu udělat.. 776200941
Nedocetl jsem se kde to delas? Ja jsem z Ostravy... , kolik by to stalo ?

exosperatus
Příspěvky: 23
Registrován: 21.12.2009 23:52

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od exosperatus »

Ahoj napis mi tveho meila,napisu ti,jak se dela ten reset.Jinak prehrat ten soft neni problem,kdyz si sezenes disc,kdyby jsi byl bliz,tak bych ti to prehral.Disc mam v aute.Hlavne musi byt soft upraveny pro Octavii,aby ti fungovalo prepinani packy. pettuma@seznam.cz

riw666
Příspěvky: 4
Registrován: 24.10.2010 22:34

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od riw666 »

exosperatus píše:Ahoj napis mi tveho meila,napisu ti,jak se dela ten reset.Jinak prehrat ten soft neni problem,kdyz si sezenes disc,kdyby jsi byl bliz,tak bych ti to prehral.Disc mam v aute.Hlavne musi byt soft upraveny pro Octavii,aby ti fungovalo prepinani packy. pettuma@seznam.cz
Renek.m@seznam.cz Nevis kde by se dal ten soft. Stahnout

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Navigace Columbus - Problem s HDD

Příspěvek od milhausek »

můžu udělat - přehrání korektního softu--- Frýdek-Místek - 776200941
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“