digitalni klima

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
marcoforte
Příspěvky: 1
Registrován: 11.11.2009 17:05

digitalni klima

Příspěvek od marcoforte »

zdravim, mam octavii r.v.2000 1,9 TDI teprve měsic a trochu mě zneklidnuje v tomhle tom počasi kdyz je zima a prsi žže než se mi rozmlži celni sklo a boční okna tak to trva vice jak 5 min skoro 10 minut. Je to normalní?? vyměnil jsem i pylovy filtr a porad se mi zda ze je klina nejak slaba. Mam jeste peugeota 206 r.v.2002 a tam to trva snad minutu nebo dve. muzete mi nejak poradit?? Predem diky

misow
Příspěvky: 3
Registrován: 28.12.2009 16:46

Re: digitalni klima

Příspěvek od misow »

Zdravim-mam stejny problem,mam poprve aut.klimu a vubec s tim nejsem spokojen!

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: digitalni klima

Příspěvek od 1pavel »

1) pouštíš odmlžení a vypínáš spodní a střední ofuk ?
2) počítej že se to začne odmlžovat až se trochu ohřeje motor a to u TDI bohužel trvá
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
IndividualRS
Příspěvky: 64
Registrován: 12.01.2010 18:39

Re: digitalni klima

Příspěvek od IndividualRS »

A méte zapnutou klimatizaci nebo ECON???? Klimatizace jako taková vysušuje vzduch a v kombinaci s novým kabinovým filtrem by to mělo jít!!!
Škoda Octavia RS, 2002, 154kW, 100% stav, full original výbava...

Vwcrazydriver
Příspěvky: 6
Registrován: 03.11.2008 00:53

Re: digitalni klima

Příspěvek od Vwcrazydriver »

Kucí,hlavně climatronic spíná jen při teplotě vyšší,než +5,nebo +7,to si nejsem jist,ale pokud je pod nulou,kompresor to nesepne,bohužel.A TDIčku to holt chvilku trvá,než se ohřeje,tak si musíš přivstat a jít to dřív naškrtnout..... :D

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: digitalni klima

Příspěvek od jirka prokop »

zdar kuci....tak ja nvm ale i kdyz je venku -10 tak kdyz jedu tak cejtim ze mi sepne kompresor ale az nekde kdy ma motor kolem 50°C....a kdyz stojim na miste a sepne tak to ubere vykon na motoru a musi si sam pridat....tak nvm...asi to mam rozbity :-D
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

dan.rose
Příspěvky: 2
Registrován: 29.10.2010 14:11

Re: digitalni klima

Příspěvek od dan.rose »

Ahoj kluci, potřebuju poradit. Co všechno, myslím z technických věcí a kabeláže, je potřeba k přestavbě z manuálu na Climatronic? Mám možnost z bouraný octavky vybrat komplet, ale nevím, co všechno mám vzít.

Díky moc za rady

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: digitalni klima

Příspěvek od milhausek »

kabeláž, komplet topení, RJ climatronicu..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

ondrc
Příspěvky: 55
Registrován: 22.03.2009 17:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Jižní Morava

Re: digitalni klima

Příspěvek od ondrc »

mám podobný problém...měl jsem GIV s climatronicem a ofuk předního skla při zamlžení byl otázkou chvilky,navíc to foukalo mnohem intenzivněji....ted mám O1 TDI a ofuk trvá zatraceně dlouho a samotný ofuk je docela slabej.....nejde mi to do hlavy..koncernový auta...u obou stejně climatronic a každý fouká úplně jinak....snad to nemůže být jen tím že je motor benzin nebo TDI?!?!?!
Škoda Octavia I 1,9TDI,81kw....eleganceeee

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: digitalni klima

Příspěvek od jirka prokop »

hele panove tak jsem si naplnil klimatizaci a mam klid...a bylo tam malo chladiva...takze je to mozna tim...protoze klimatizace vysusuje takze kdyz je malo tak nefunguje tak jak ma a proto to trva dlouho nez se rozmlzi...tezko rict
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“