Zadní tapec

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Zadní tapec

Příspěvek od georg11 »

Ahoj kluci, poradte prosím jak sundám zadní pravej tapec na dveřích. Zboku jsou šroubky ty jsem odšrouboval a tapec drží jak ..... Důvod proč ho potřebuju sundat je ten že mi něco prasklo v zadním okně a ted mi nejde stahovat a nahoru jsem ho musel vytáhnout rukama. Co to může bejt? Je celá stahovačka v háji , nebo je tam jen nějaký plast kterej občas praskne? Jde o el. stahování a o Octávii combi
Díky za rady
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: Zadní tapec

Příspěvek od Jeník »

georg11 píše:Ahoj kluci, poradte prosím jak sundám zadní pravej tapec na dveřích. Zboku jsou šroubky ty jsem odšrouboval a tapec drží jak ..... Důvod proč ho potřebuju sundat je ten že mi něco prasklo v zadním okně a ted mi nejde stahovat a nahoru jsem ho musel vytáhnout rukama. Co to může bejt? Je celá stahovačka v háji , nebo je tam jen nějaký plast kterej občas praskne? Jde o el. stahování a o Octávii combi
Díky za rady
Ještě si sundej madlo, podtím máš dva šroubky a u kliky jak je repráček tak tam je další šroubek. No tak to Ti prasknul ten plast co jezdí s oknem po ližině, dá se prej koupit i samostatně,ale pokud se Ti zamotalo lanko tak kup novou celou.

georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Re: Zadní tapec

Příspěvek od georg11 »

jj Dík za radu. Jen se chci zeptat jak to madlo sundám? Nechci to dělat násilím abych to ještě víc nep...... Jina ten šroubek jsem pod repráčkem našel :idea: tak ještě to madlo ;). To musím nějak sundat to čalounění na tom tapecu???
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Re: Zadní tapec

Příspěvek od georg11 »

Tak jsem našel podrobnej popstup. Dávám ho sem pro všechny. http://www.skodaoctavia.cz/clanek/jak-v ... stahovacku
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“