vymnena budiku za facelift

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

vymnena budiku za facelift

Příspěvek od jirka prokop »

ahoj panove...mam dotaz...mam octavii rok 1999 a ma jeste stare budiky...a chtel bych tam dat z faceliftu...a chci se zeptat jestli to pujde...nepotrebuju aby mela maxidot a ani polodot...jen aby mi to ukazovalo jako ted..mam tam palubni pocitac jak jsou hodiny...dekuju za rady
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

hansdob
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2009 23:06

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od hansdob »

mužeš je vyměnit ale v budíkách je immo tak je budeš muset přizpůsobit jinak to půjde.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od milhausek »

a přehodit pár kabelů a vyměnit airbagovku - jinak bude hlásit chybu, nebo odkodovat v gateway a jiné čipy do klíčů.. a nebude upozornovat když necháš zapnuté světla - nepůjde pípák, můžeš použít třeba hvizdot - výrábí jeden člen na škodahome foru..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od jirka prokop »

milhausek píše:a přehodit pár kabelů a vyměnit airbagovku - jinak bude hlásit chybu, nebo odkodovat v gateway a jiné čipy do klíčů.. a nebude upozornovat když necháš zapnuté světla - nepůjde pípák, můžeš použít třeba hvizdot - výrábí jeden člen na škodahome foru..
no takhle...nemam uplne ty stare budiky...mam ten mezi typ....ty neee uplne stary a neee uplny ty novy xD a ty po faceliftu se mi libej vic a navic mam v planu delat zmenu podsviceni...tak co myslite?
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od milhausek »

platí to co jsem psal...
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

hansdob
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2009 23:06

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od hansdob »

měl jsem 1999 předface 19tdi AHF dal jsem budíky bez maxidotu z 2002 1.9tdi ALH udělal jsem immo off jelikož mi neseděla generace immo a jezdil jsem v pohodě. Dnes mám 2003 ALH a chci dát maxidot zkoušel jsem z passata 1.9tdi AWX a fungovalo vše i maxidot jen ostřikovače mi hlásili nízkou hladinu a immo aktivní což je řešitelné přepinováním drátiku a překodováním přístrojů ale bohužel to hlásilo nefunkci ASR a ABS a nedokázal jsem to obejít tak mám objednané budíky orig OI s maxidotem mám foto passata v OI mužu zaslat na mejl pokud někdo chce vidět.

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od jirka prokop »

hansdob píše:měl jsem 1999 předface 19tdi AHF dal jsem budíky bez maxidotu z 2002 1.9tdi ALH udělal jsem immo off jelikož mi neseděla generace immo a jezdil jsem v pohodě. Dnes mám 2003 ALH a chci dát maxidot zkoušel jsem z passata 1.9tdi AWX a fungovalo vše i maxidot jen ostřikovače mi hlásili nízkou hladinu a immo aktivní což je řešitelné přepinováním drátiku a překodováním přístrojů ale bohužel to hlásilo nefunkci ASR a ABS a nedokázal jsem to obejít tak mám objednané budíky orig OI s maxidotem mám foto passata v OI mužu zaslat na mejl pokud někdo chce vidět.
prave ze ja mam to same...ale nechci maxidot...jen to nechat tak jak to je ted jen dat ty poface. ted jsem si s tema co mam pohral a mam je cerveno bile dodam foto do slozky moje auta ;)
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

hansdob
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2009 23:06

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od hansdob »

Takže už mám na své oktě ALH budíky s maxidotem (jsou z nějakého diesela 2006 dle kodu na budíkách) nakodoval jsem je dle původních (jen jsem přikodoval čidlo ostřiků kod 04 jelikož jsem doplnil nádobku s čidlem odkud jsem protáhl káblík pin 6 a zapojil) no a funguje vše včetně signalizace otevřené kaoty a kufru ( to před tím neuměla) jsem spokojen a super.

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od jirka prokop »

hansdob píše:Takže už mám na své oktě ALH budíky s maxidotem (jsou z nějakého diesela 2006 dle kodu na budíkách) nakodoval jsem je dle původních (jen jsem přikodoval čidlo ostřiků kod 04 jelikož jsem doplnil nádobku s čidlem odkud jsem protáhl káblík pin 6 a zapojil) no a funguje vše včetně signalizace otevřené kaoty a kufru ( to před tím neuměla) jsem spokojen a super.
no ja mam prave bez maxidotu uplne ty prvni jak maj palubni pocitac v levo v okenku. a chtel bych to same jen facelift. tak se ptam ejstli ej to slozite nebo ne ?
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: vymnena budiku za facelift

Příspěvek od milhausek »

platí to co jsem napsal!!!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“