Octavia nestartuje * * * HELP * * *

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Octavia nestartuje * * * HELP * * *

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, prosim pomozte někdo, včera sem normalne přijel po praci dom dal auto do garáže a když jsem chtěl jet večer nakoupit, tak auto už nechytlo.. a před tim vše fungovalo bez problemu ani jeden falešnej zvuk nebo tak neco... prostě když chci nastartovat tak starter točí ale motor jen jednou nebo 2x jakoby se převalí a dál točí zas jen startér a když tu akci opakuju po vypnutí klíčku tak je to furt to samé dokola , zdá se mi jako by mi tam nešla nafta... zkoušel sem i žhavičky vyměnit, ale nic.. baterka taky točí už 2 den, což se divým na to že je tam 8 let :shock: :o můžete mi někdo pomoct? nesetkal se s tim někdo?

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Octavia nestartuje * * * HELP * * *

Příspěvek od 1pavel »

změř napětí na ventilu na čerpadle
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: Octavia nestartuje * * * HELP * * *

Příspěvek od libero1071 »

len taká hlúposť...sieti ti kontrolka žhavenia??

a napíš aspoň nejaké základné údaje auta..rok výr.,kw,najazdené km

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: Octavia nestartuje * * * HELP * * *

Příspěvek od libero1071 »

Loid píše:Čus chlapi, prosim pomozte někdo, včera sem normalne přijel po praci dom dal auto do garáže a když jsem chtěl jet večer nakoupit, tak auto už nechytlo.. a před tim vše fungovalo bez problemu ani jeden falešnej zvuk nebo tak neco... prostě když chci nastartovat tak starter točí ale motor jen jednou nebo 2x jakoby se převalí a dál točí zas jen startér a když tu akci opakuju po vypnutí klíčku tak je to furt to samé dokola , zdá se mi jako by mi tam nešla nafta... zkoušel sem i žhavičky vyměnit, ale nic.. baterka taky točí už 2 den, což se divým na to že je tam 8 let :shock: :o můžete mi někdo pomoct? nesetkal se s tim někdo?
http://www.skoda-forum.cz/viewtopic.php?f=12&t=4175..
máš to tu 2x!!

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Octavia nestartuje * * * HELP * * *

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, tak závada odstraněna ;) , byla to chcípací klapka která se nevracel, promazal sem a už to jde... :idea: ( nešel do motoru vzduch)

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“