problem s dveřmi s centrálním zamykáním

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
daniel(-.
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2010 18:18

problem s dveřmi s centrálním zamykáním

Příspěvek od daniel(-. »

zdravim mám problem s předními dveřmi mám octavii 1.8 92kw rok 97 a zlobí mi centrál když na dálkovem ovládání zamknu auto tak vše se zamkne ae když ho dálkáčem chci zas odemknou tak dveře u řidiče zustanou zamčené a když sedim v autě a zamknu to knoflikem ve dveřích tak vše funguje normálně odemyká i zamyká a ještě podivnější je když nechám klíče v zapalování v poloze kdy se rozsvítěj kontrolky tak funguje dálkové ovládání jak hodinky zamkne i odemkne všechný dveře ae jak nejsou klíče otočeny v zapalování tak dveře u řidiče se zkrátka neodemnknou jen to v tom dvakrát cvakne a pak ještě jednou a to už sou všechny odemčene a u řidiče to ještě cvakne jeko poslední
prosím poradte už jsem vyměnil i zámek a steně nic

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: problem s dveřmi s centrálním zamykáním

Příspěvek od Jeník »

Mrkni se jak je zásuvka na motorku stahování oken tak to často hnije. Je to slabej červeno/žlutej na kraji v prostřední linii kabelů ale to uvidíš když to odpojíš.

daniel(-.
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2010 18:18

Re: problem s dveřmi s centrálním zamykáním

Příspěvek od daniel(-. »

Jeník píše:Mrkni se jak je zásuvka na motorku stahování oken tak to často hnije. Je to slabej červeno/žlutej na kraji v prostřední linii kabelů ale to uvidíš když to odpojíš.
ted tomu nerozumim co má společného zasuvka na motorek k oknu s centrálním zamykáním? :?: prosím vysvětly :) jinak diky

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: problem s dveřmi s centrálním zamykáním

Příspěvek od 1pavel »

v motorku stahování je řj dveří tj i centrálu , opravdu je to občas vyhnilé a pak nefunguje centrál , vyhnívá + pro centrál
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

daniel(-.
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2010 18:18

Re: problem s dveřmi s centrálním zamykáním

Příspěvek od daniel(-. »

1pavel píše:v motorku stahování je řj dveří tj i centrálu , opravdu je to občas vyhnilé a pak nefunguje centrál , vyhnívá + pro centrál
jo diky moc skusím to mrknu se a dám vědět jak to dopadlo :)

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“