Přizpůsobení ŘJ motoru

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
svobik
Příspěvky: 13
Registrován: 07.12.2010 17:42

Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od svobik »

Prosím o radu, potřeboval bych na své Octavii I. přizpůsobit starší řídící jednotku motoru. Zkoušel jsem to přez postup co je ve VIS ale nejde mi to. Mám veškeré kody ale nějak se nedaří. Díky za všechny nápady

huhu
Příspěvky: 2
Registrován: 08.10.2008 06:39

Re: Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od huhu »

záleží jaký máš r.v.

svobik
Příspěvky: 13
Registrován: 07.12.2010 17:42

Re: Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od svobik »

mám nějakou 03, přišel jsem na to že mi nejdou přizpůsobit maxidotový budíky, jiný jo, nepotřebujou ty maxidotoví jinou generaci immo??

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od milhausek »

maxidot musí jít přizpůsbit.. znáš starý i nový pin?
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

svobik
Příspěvky: 13
Registrován: 07.12.2010 17:42

Re: Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od svobik »

Právě že znám všechny piny, staré i nové, budíků i ŘJ motoru... Myslím si jestli není problém v čipu v klíčku, ale nevím si s tím už rady...??

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od milhausek »

děláš něco špatně, musí jít přizpůsobit..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

hansdob
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2009 23:06

Re: Přizpůsobení ŘJ motoru

Příspěvek od hansdob »

A nebude to tím že má nový immo kde už nelze znovu nakodovat čipy?? Myslím že 2003 už má immo 3 a tam je nutno vyměnit čipy v klíčku a přizpůsobit k budíkum a čipy které už byli jednou přizpůsobeny nelze překodovat.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“