Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Moderátoři: BigBang, Majk

Ondra
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2011 13:03

Re: Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Příspěvek od Ondra »

BigBang píše:tak dotaz byl na problém s motorem 1.4 ve fábii - z toho usuzuji, že se jedná o motor 55 kW. Tvoje odpověď zněla
Ondra píše:no probel bych videl v tom,ze to je Fabie,ta nikdy akcelerovat nebude.kup si oktavku a mas problem vyreseny
jednak souvislost s položeným dotazem v podstatě neni, a tak jsem si rýpnul, že octávka s motorem 1.4 pojede líp...

načež přicházíš s odpovědí
Ondra píše:ne 1,9 Tdi ta mu uleti proti fabii pod prdeli
odpověď mi připadá velice dětinská, protože autor se staví do postoje, že octávka je jediný auto kam se dávaly motory 1.9TDI... dále reaguji na „marekmartina“
BigBang píše:tu 1.4 jsem ve fabii ani neviděl :D jen jsem střelil od boku ;) ...
z čehož jasně vyplývá, že mluvím o fábii a reaguji na post kde mluvím o kabelech...
následuje tvoje reakce, ze které jde jasně vidět tvojí neschopnost porozumět textu
Ondra píše:no troubo,za prve jsi psal 1,4 v oktavce,ted ve fabii,no mas to pomotany a za druhe 1,4 se do oktavek davala.ale tupec co jezdi ve fabii to nepochopi,vid ty troubo? :lol: ale tak kazdej na co ma,vid socko? :D
no a pak se ti jen snažim objasnit o čem jsem mluvil ;) stejně se asi namáhám zbytečně, protože pochybuju, že pochopíš, co jsem zde napsal... :lol:
kkta co ma Fabii se zastane zase jen kkt co ma Fabii.smir se s tim,ze Fabie neni auto,nybrz zebrinak,ale jak jsem psal,kazdej ma to,na co ma :P :lol: :D

Ondra
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2011 13:03

Re: Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Příspěvek od Ondra »

BigBang píše:tak dotaz byl na problém s motorem 1.4 ve fábii - z toho usuzuji, že se jedná o motor 55 kW. Tvoje odpověď zněla
Ondra píše:no probel bych videl v tom,ze to je Fabie,ta nikdy akcelerovat nebude.kup si oktavku a mas problem vyreseny
jednak souvislost s položeným dotazem v podstatě neni, a tak jsem si rýpnul, že octávka s motorem 1.4 pojede líp...

načež přicházíš s odpovědí
Ondra píše:ne 1,9 Tdi ta mu uleti proti fabii pod prdeli
odpověď mi připadá velice dětinská, protože autor se staví do postoje, že octávka je jediný auto kam se dávaly motory 1.9TDI... dále reaguji na „marekmartina“
BigBang píše:tu 1.4 jsem ve fabii ani neviděl :D jen jsem střelil od boku ;) ...
z čehož jasně vyplývá, že mluvím o fábii a reaguji na post kde mluvím o kabelech...
následuje tvoje reakce, ze které jde jasně vidět tvojí neschopnost porozumět textu
Ondra píše:no troubo,za prve jsi psal 1,4 v oktavce,ted ve fabii,no mas to pomotany a za druhe 1,4 se do oktavek davala.ale tupec co jezdi ve fabii to nepochopi,vid ty troubo? :lol: ale tak kazdej na co ma,vid socko? :D
no a pak se ti jen snažim objasnit o čem jsem mluvil ;) stejně se asi namáhám zbytečně, protože pochybuju, že pochopíš, co jsem zde napsal... :lol:
no dalsi trotl co ma Fabii :lol: ja jsem psal ze 1,9 tdi se davalo jen do oktavek?ja psal at si koupi oktavku,tpo je rozdil.no chlapci nevladnete,proste mate Fabii kterou ma kazda socka,proto ty nerviky :lol:

marekmartina
Příspěvky: 9
Registrován: 05.03.2011 01:08

Re: Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Příspěvek od marekmartina »

Vazeny s tym to by ste mali ist do ringu a myslim , ze takto si tu nadavat do fora o automobiloch nepatri- nechajte prosim vas priestor nech sa vyjadria odbornici. ale dakujem za zlepsenie nalady .

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Příspěvek od BigBang »

sry za OT, ale chtěl jsem si prostě rýpnout no a pak už jen horká hlava :lol: ;) což ale nic nemění na duchaplnosti Ondrových příspěvků :D
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Ondra
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2011 13:03

Re: Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Příspěvek od Ondra »

BigBang píše:sry za OT, ale chtěl jsem si prostě rýpnout no a pak už jen horká hlava :lol: ;) což ale nic nemění na duchaplnosti Ondrových příspěvků :D
a ta modra medka co ji tady ukazujes je tvoje:ooooooo 40 kw to musi byt svezeni,looool ty jsi hnup :lol:

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia 1,4 Neakceleruje potom sa rozbehne

Příspěvek od BigBang »

SZ ;) na přání „původce“ tohoto topicu nebudu to řešit dalším OT zde...
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Zamčeno

Zpět na „Motory“