Imobilizer

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Foxicek
Příspěvky: 30
Registrován: 01.05.2010 13:53

Imobilizer

Příspěvek od Foxicek »

Prestal mi blikat imobilizer, ale auto je zamknute. Nemate nekdo zkusenost.
Fabia kombi 1.4 16V 55kw r.v. 02
Servo, Airbag rid.,central, Radio Pioneer DEH-3900MP.

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: Imobilizer

Příspěvek od Jeník »

Foxicek píše:Prestal mi blikat imobilizer, ale auto je zamknute. Nemate nekdo zkusenost.
Myslíš jako led diodu ve dveřích?? To, ale není imobilizer...

Foxicek
Příspěvky: 30
Registrován: 01.05.2010 13:53

Re: Imobilizer

Příspěvek od Foxicek »

Jeník píše:
Foxicek píše:Prestal mi blikat imobilizer, ale auto je zamknute. Nemate nekdo zkusenost.
Myslíš jako led diodu ve dveřích?? To, ale není imobilizer...
jj
Fabia kombi 1.4 16V 55kw r.v. 02
Servo, Airbag rid.,central, Radio Pioneer DEH-3900MP.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Imobilizer

Příspěvek od milhausek »

vadný mikrospínač v zámku - nejčastější příčina
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: Imobilizer

Příspěvek od Jeník »

milhausek píše:vadný mikrospínač v zámku - nejčastější příčina
No zkus vyměnit ten zámek. A auto se Ti zamkne a i zasejfuje?

Foxicek
Příspěvky: 30
Registrován: 01.05.2010 13:53

Re: Imobilizer

Příspěvek od Foxicek »

Jo auto je normalne zamknuty, akorat diodka ve dverich neblika..
Fabia kombi 1.4 16V 55kw r.v. 02
Servo, Airbag rid.,central, Radio Pioneer DEH-3900MP.

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: Imobilizer

Příspěvek od Jeník »

Foxicek píše:Jo auto je normalne zamknuty, akorat diodka ve dverich neblika..


Zkus jinej zámek....

cidlochladici
Příspěvky: 3
Registrován: 21.09.2010 19:35

Re: Imobilizer

Příspěvek od cidlochladici »

chtěl bych se zeptat jestli je normální co se mi stalo včera.začal mi zlobit zámek u řidiče,špatně jde odmykat i zamykat,tak jsem použil trochu násilí při zamykání a klíč se rozpadl,trochu se protočil i zámek,nakonec se podařilo auto zamknout a klíč vyndat.asi po hodině jsem se vrátil odemkl si u spolujezdce,chci nastartovat a nic.jen se rozblikala kontrolka imobilizeru.asi za to mohl rozpadlej klíč bez baterky,já vůl myslel že je jen na světýlko.no,doma jsem vzal náhradní klíče a...nic.zkoušel sem to asi hodinu.dnes znova.došla mi trpělivost,nechal sem se odtahnout k servisu a ejhle.před servisem sem to zkusil znovu a čaplo na první otočení.to auto si snad žije svým životem.takže proč mi včera nastartovat nešlo a dneska jde?děkuji za fundované odpovědi

Uživatelský avatar
DynDyn
Příspěvky: 79
Registrován: 12.10.2009 23:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno, Blanensko

Re: Imobilizer

Příspěvek od DynDyn »

1) tomu co nebliká kontrolka - je to jen pitomá kontrolka, ktera poukazuje na to, ze je to zamknutý na "safe". nic se zamykaním nema společnyho. bud umřela, nebo se odpojila - rozdelat dveře (tapec) a podivat se. kupovat hned novej zámek je zbytečný

2)tomu co nejde nastartovat auto - to že se t rozpadl zámek a potom klíc - zamek nevim proř asi je našrot.- tim ze se ti rozpadl klic ti asi vypadl imobilizer - taková mala sklenena tyčinka pripominajici pojistku. ta jakmile praskne, nebo se poškodí je v hájí. manipulace s ni je docela ebezpečna ve vztahu k poškození.... to že ti neslo nastartovat je normalni - imobilizer v aute je za spinaci skrinkou a je potřeba se klicem priblizit k nemu - tzn klic ve spinacce. pokud ti vypadl, tak tam neni. pokud startujes s klicem bez imo. tak se auto zakoduje a rozbilka se to ti kontrolka s obrazkem klice.... když hned zkusis nahradni klicek, tak to taky nepujde, protože je imo zakodovaný na nejou dobu (nevim estli hodina, nebo tak nejak) - je to kvuli krádeži... pak jak se to samo časem vyresetuje uz to nastartovat půjde. to je celé
Fabia 1.9 TDi PD, 2003, ATD , RS styl + 16" RS, černá metal, EGR off, 95 kW, 310 Nm
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“