nejde zamknout central dalkou..

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
czechfoto
Příspěvky: 4
Registrován: 04.01.2010 01:11

nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od czechfoto »

zdravim mam central na DO vse v pohode fungovalo najednou mi nejde jen zamknout central,odemknout jde ale v ridici jednotce to cvaka stim zacalo svetlo na otevrene dvere kdyz se nastartuje tak zhasne a to svetlo sviti stale(mam na mysli svetlo na strope) a pri zamknuti auta,jen zamkem se nerozblika imobilizer....pojistky jsem koukal vsechny a nic..muzete prosim poradit s cim to muze mit souvislost???diky moc

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od jirka prokop »

ahoj...hele tohle mi delalo taky auto...a mel jsem pootevrenou predni kapotu...zkus pozavirat vsechny dvere. a vsechno projit...pak jedine na vag
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

czechfoto
Příspěvky: 4
Registrován: 04.01.2010 01:11

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od czechfoto »

ahoj dekuju tu kapotu pujdu zkusit pak ti dam vedet a jak jsi myslel vsechno propojit???

czechfoto
Příspěvky: 4
Registrován: 04.01.2010 01:11

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od czechfoto »

tak vse jsem projel i tu kapotu a nic nepomohlo..jinak kdyz mam klicek v zapalovani tak central zamkne ale svetlo na dvere sviti stale i kdyz zamknu auto klicem stale sviti jakoby byly otevrene dvere a nezhasne ani po cca 10 minutach ..tak uz nevim co s tim

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od jirka prokop »

typoval bych to na mikrospinac ve dverich...chtelo by to na diagnostiku...a pak resit dal
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Uživatelský avatar
DynDyn
Příspěvky: 79
Registrován: 12.10.2009 23:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno, Blanensko

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od DynDyn »

mikrospinač ve dveřích. taková malá černa sranda co se docela blbe vymenuje (stoji cca 80kč) - auto ted neví jestli je otevreno nebo ne, a nepujde zamknout, protože neví jestli nejsou pootevřeny dvere na prvni "ozub". a typoval bych to na ridicovi dvere...
Fabia 1.9 TDi PD, 2003, ATD , RS styl + 16" RS, černá metal, EGR off, 95 kW, 310 Nm
Obrázek

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od bikes »

S mikrospínačem máš pravdu, ale dveře to můžou být kterékoliv.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nejde zamknout central dalkou..

Příspěvek od milhausek »

dá se zjistit diagnostikou které!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“