Proměření kabelů KLIMA-VAG blbne, něco je špatně

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
RanikT
Příspěvky: 1
Registrován: 12.05.2011 22:30

Proměření kabelů KLIMA-VAG blbne, něco je špatně

Příspěvek od RanikT »

Cauky,

chci poprosit o pomoc. Potřebuji proměřit kabely pro klima. Jak vedení k senzoru vysokého tlaku, tak k ventilu na kompresoru včetně ostatních drátů. Nevím však jaké hodnoty mám očekávat, kde mám nalézt protistranu vodičů, které končí na senzoru vysékého tlaku a ventilu na kompresoru atd.

Jde o to, že VAG mi označil jako vadný senzor vysok.tlaku G65 - ten jsem vyměnil, chybu smazal, následně otestoval a chyba je pořád. Už jsem to řešil a je mi doporučováno proměřit vedení, rád bych to udělal, ale nevím kde kabely končí, co mám měřit za hodnoty apod...

Pomůže někdo se schématem? Zakreslení kde co změřit při jakém stavu? Prakticky si myslím, že to zvládnem s kolegou, ale nevím teď kam "šáhnout"..

Zatím jsem měřil a změřil následující:
Merili jsme konektor co je na kompresoru: tam jsme namerili 10,2 V a to at je klimatizace On nebo OFF, proste porad.

Pak jsme merili ten 3 dratovej konektor co jde k senzoru tlaku (G65), tak tam jsou 3 draty. hnedy-ten povazuju za kostru (nic namereno), pak cerno-zluty tam jsme namerili 12V a to opet at je klima ON nebo OFF, pak je tam posledni fialovo-zluty a tam jsme namerili opet 0 V....

Takze vlastne at je klima ON/OFF porad jsou mereny stejne hodnoty. Vedeni jsme promerili u konektoru na senzoru, tam je OK. Ale samozrejme kabely dal jsme nemerili, NEVIM kde najit protistranu, vede to samozrejme do utrob auta

Moooooooooc všem díky!!!!!!!!!!!!!

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“