SVĚTLA, PŘEDNÍ: Xenony, halogeny - mechanismus naklápění

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
besturbo
Příspěvky: 2
Registrován: 11.07.2011 22:45

SVĚTLA, PŘEDNÍ: Xenony, halogeny - mechanismus naklápění

Příspěvek od besturbo »

Zdravím všechny.
Koupil jsem fabii 1. a má xenony. Jeden svítí uplně dolu a druhý nějak do dálky,elektrické nastavování funguje,ale ještě jsem nezkoušel je poštelovat. Mám pocit že ten levý,který svítí těsně před auto že je nějak uvolněný,když jedu tak se světlo klepe. Jak se to dá poladit? Může tam být nějaká mechanická chyba? Může někdo poradit nebo má někdo tip na dobrý servis v praze a okolí kdo to opravý a vyladí? nedá se s tím jezdit, to mohu běžet před autem s baterkou. Děkuji všem... :P

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony Fabia 1. pomoc nebo rada

Příspěvek od BigBang »

jde o to jestli se naklápí, ale pokud se klepe při přejezdu nerovností, tak se naklápět nebude a bude utrženej...
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

ivanj
Příspěvky: 8
Registrován: 13.07.2011 16:29

Re: Xenony Fabia 1. pomoc nebo rada

Příspěvek od ivanj »

Základní poloha světel je nastavitelná zvlášť pro každý světomet a z této polohy je pak možné doregulovat sklon obou světel současně z místa řidiče. V tvém případě je třeba udělat nastavení základní polohy. Ale z popisu je možné, že nastavovací mechanismus je nějak rozpojený nebo prasklý, vypadlé uložení světlometu apod. Jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu, můžeme se na to spolu nezávazně podívat, co by se s tím dalo dělat. Jsem z Prahy.
Ivan

Uživatelský avatar
Slavisimo
Příspěvky: 2
Registrován: 10.09.2011 22:47
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony Fabia 1. pomoc nebo rada

Příspěvek od Slavisimo »

Jeste si nenapsal jesli sou original nebo jaky?
Powered by TDi

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“