Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Moderátoři: BigBang, Majk

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, prosim vás stalo se mi o výkendu, když sem jel nakoupit ze se mi 2x neodemkly dveře řidiče a když jsem zmačknul central víckrát, tak se mi otevřeli.

Ale při jízdě jsem slyšel takový lehký šramocení. jako by mi něco malýho tam vypadlo (nějaká součástka )..

A dneska sem jel do města a už sem neotevřel, musel sem otevří dveře přes spolujezdce páčkou uvnitř. (ještě sem zkoušel odemykaní a zamykání zevnitř auta a u dveří řidiče samozřejmě nic, jinak všechny šly normálně)

Nesetkali jste se s tím někdo prosím ??? :idea:

Díky za za rady, Loid :idea: :idea: :idea:

hansdob
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2009 23:06

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od hansdob »

rozdělat a podívat se dovnitř co se poškodilo. Muže to být poškozená kabeláž, mikrák nebo celý zámek v pytli.

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od Rouballik »

To vypadá na rozpadlej mechanizmus. Jedině rozebrat jinak nic nezjistíš.

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od Loid »

Ok thx

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od Loid »

Ok, tak dneska sem to rozebral a ,zjistil sem že mam něco v h... v tom mechanizmu se mi zda..
Před tím to ještě občas otevíralo, ted už vůbec a musim to dělat ručně ze zadních dveří :( :(

Ten mechanizmus sem nevyndaval stačilo mi že sem to cely rozebral (tapec) a když sem to dal dohromady s tim že sem myslel že mam vyhrano že jen bylo vypadlý lanko z táhla tak stejně nic..
Tak mi to nedalo a znova sem to rozebral a tam sem zjistil že je to pravě tim mechanizmem.. ale na to už sem pak neměl čas ani chut se s tim prat abych to celý vyndaval, protože to je tam tak blbě že vidim že bych se s tim pral ještě ted :)

To fifo (čudlík) co ma jezdit ve dverich jak je videt nahoru dolu tak to jde hrozně stuha, mam pocit že tam někde něco ulomenýho a někde to tam překáží..

Každopádně se chći zeptat jestli někdo z vás nemá na prodej ten mechanizmus (vlastně co jde do něj to táhlo na otevírání a co tahá to fifo co je vidět )

Případně díky za rady a nabídky, Loid ;)

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, nedalo mi to a dneska sem zas delal rozborku, jestli na to nepřijdu.. (NIC) :(

Měl sem v umyslu i vyndat celej mechanizmus, ale nemel sem klíče na tyto 2 šroubky co ho drží, je to na tom obrazku pod číslem 9.

Myslel sem si že je to torx, ale nemel sem tu pravou velikost a 40 se mi protočila a 45 se mi myslim nevešla, to samí imbus..

Můžete mi poradit co je tam za ten šroub?

Díky

bishboun
Příspěvky: 1
Registrován: 30.11.2011 08:48

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od bishboun »

Chci se zeptat jestli jste to něják vyřešili. Mě se stalo, že občas mi nešli zamknout/odemknout dveře u spolujezdce a teď už nejdou vůbec. Zkoušel jsem otevřít dveře zevnitř přes páčku...čudlík vyleze, ale dveře otevřít nejdou....jak páčku pustím, zase čudl zaleze....Stalo se to někomu? Dík B.

Uživatelský avatar
r3dbull
Příspěvky: 294
Registrován: 27.05.2011 00:00
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od r3dbull »

to jsou hvezdicky
Loid píše:Čus chlapi, nedalo mi to a dneska sem zas delal rozborku, jestli na to nepřijdu.. (NIC) :(

Měl sem v umyslu i vyndat celej mechanizmus, ale nemel sem klíče na tyto 2 šroubky co ho drží, je to na tom obrazku pod číslem 9.

Myslel sem si že je to torx, ale nemel sem tu pravou velikost a 40 se mi protočila a 45 se mi myslim nevešla, to samí imbus..

Můžete mi poradit co je tam za ten šroub?

Díky

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od tom.ik »

Tak tak a tuším 8 hvězdička ze sady ;)
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Zamklé dveře řidiče-- HELP ME !!!

Příspěvek od Loid »

Tak hvězda to opravdu není, je to tisícihran, posílám v příloze.. označení M8

Já jsem to nevyřešil ještě :x , dneska jsem se vtom zase vrtal a zjistil sem nakonec že mechanizmus je ok, ale do něj mi nejde proud co spíná ten motůrek s tím čudlem (nahoru,dolu )
Včera sem našel na netu komplet dílenskou přírůčku na octavii, bez toho bych to nezjistil, protože sem si tam našel schéma toho mechanizmu a pak to zkoušel (podle toho sem zjistil že mechanizmus je ok) tak že ten co sem objednal z netu vratim, zbytečných 800,-
A zejtra se domluvim s nějakým autoelektrikářem... Už mě to nebaví už sem to rozebíral tak 10x bez výsledku...
A ještě podotýkám že s tim schématem mi pomáhal tchán (elektrikář) já bych věděl h... co mám zkoušet.. :)

Ještě prosim vás měl sem vylámanou vložku zámku. A jak sem si objednával ten mechanizmus, tak sem si objednal i ty opravarenský sady do tý vložky... Ale kámen úrazu je ten, že tu vložku nemůžu za boha rozebrat... poradí mi někdo :?:
Myslím že musím určitě odstranit tu tyčku abych se do něj dostal, ale ta tyčka se ani nehne... :o

Tenhle návod nechápu, jaká podkova :?: http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavi ... ozky-zamku HELP ME :idea:

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“