prevodovka oktavia 1

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
fox-04
Příspěvky: 1
Registrován: 20.12.2011 18:34

prevodovka oktavia 1

Příspěvek od fox-04 »

Dobry den,chtel bych si koupit oktavku r.v.2000-2001 a rad bych s motorem 1.6.Slysel jsem ale ruzne nazory na velkou poruchovost prevodovek. Doporucuji mi 1.8t a nebo 2.0,tam ze jsou prevodovky bez problemu. Prosim, jestli by nekdo mohl poradit,aby se mi to brzo nerozsypalo a nehledel kolecka po silnici. Dekuji Jirka z Kutne Hory

opicak
Příspěvky: 76
Registrován: 13.02.2009 02:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prevodovka oktavia 1

Příspěvek od opicak »

Čus.Zrovna dneska sem konečně dodělal převodovku označení DUT 1.6 55KW po 4tydení práci schanění šroubu na dyferák,karteru ložisek a a všeho kolem. Konečna cena je cca 7000KČ Pakárna všechno sehnat,většina věci je jen original včetně opravné sady šroubú na dyferák. a vše sem si dělal sám takže si přičti jestě práce kolem. Takže NEDOPORUČUJI!!!!! Problém co se vyskytuje je ten že se stříhnou nejty na dyferáku a vše kolem se rozmlátí. PS.ten pulkarter co je většinou K.O. stojí novej cca 13000kc 1.6 55kw a 74kw stojí za H..........O

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: prevodovka oktavia 1

Příspěvek od 1pavel »

dělal jsem tuhle převodovku na G4 nebylo to tak hrozný , karter se zavařil a šel by i zalepit je to proražený v nenamáhané části , oprava vyšla i s nějakejma ložiskama a simerinkama a opravnou sadou vše z vw za 4500 kč + montáž do auta
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

krispa
Příspěvky: 7
Registrován: 25.12.2011 21:04

Re: prevodovka oktavia 1

Příspěvek od krispa »

ČAU,mám za sebou už hodně převodovek a nestojí to ani 7000kč. dá se to udělat za pár kaček,musíš koupit šrouby v originále a to stačí.pokud s tím nebudeš jezdit když v tom bude rachtat,tak se ti nic víc nevysype.. už jsem takhle dělal 5.převodovek a vysledek A1.

codll
Příspěvky: 8
Registrován: 22.01.2012 15:19

Re: prevodovka oktavia 1

Příspěvek od codll »

noj ale vysvetluj nekomu kdyz si koupi auto at jde a vynda prevodvku a nechaji udelat repas proste jsou poruchove a to jeste nevis co z toho vyndas pac kdejakej koumak... no a motorizaci bych videl nejlepci 1,9tdi jenze kdys chces benzinaka tak asi to 1,8 -1,8 T

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“