Špatný kup

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Vony780
Příspěvky: 3
Registrován: 27.12.2011 17:00

Špatný kup

Příspěvek od Vony780 »

Zdravim vsechny :) mam takovej problem pred pul rokem jsem si koupil Škodu Octavii rok 1998 1.6 8v za pohled byla krasna byl jsem z ni unesen trochu jsem ji prohledl a jelikoz jsem nezkusenej motorista a bylo to me prvni auto tak jsem si ho hned koupil stala me 65 000 kc . Nejake 4 mesice jezdila vyborne nemohl jsem si ji vynachvalit az ted postupem casu zjistuji co jsem to koupil a jakou chybu jsem udelal napr : kdyz jsem myl auto a otevrel jsem dvere u spolujezdce tak jsem vyden jak to na prahu rezne tak jsem to malinko seskrabnul aby ta rez nesla dal a ze to natru aspon zakladovou jenze kdyz jsem to seskrabnul tak jsem zjistil ze cely prah je navarenej.... Kdyz jsem se pak na svetle podival na dvere u spolujezdce tak jsem zjistil ze barva je o neco malo tmavsi nez zbytek auta to je jedna vec pak jsem zjistil ze mi tece olej do ted nemuzu zjistit odkud ale po najeti cca 10 000 km uz mi hlasi kontrolka at doleju olej dalsi vec kdyz jsem brzdil tak jsem zjistil ze mi to ze zadu soupe kdyz jsem sundal buben tak pakny ty byli na nytech tak ze musim vymenit pakny a buben protoze jak jsem brzdil tak ty nyty udelaly to bubnu pekne stopy dalsi vyfuk tej ne k.o od parozi vsude je svarovany a tam kde to bylo svarovany se to postupem casu propalilo a jsou tam diry tak ze potrebuji vyfuk i s katalizatorem tak je taky dira dalsi je prave predni kolo kdyz za nej vezmu tak je tam vule jako prase dalsi prodejce mi rikal ze rozvody jsou delane ale nejsou kdyz se podivam na ten remen tak ten je strouchnivelej a pak uz jsou jen ty malickosti ....... Tak jsem se chtel zeptat jestli ma cenu do tohodle auta investovat a udelat to proto ze to uz neprodam a rok to auto jeste budu platit dekuji za jakej koliv nazor

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: Špatný kup

Příspěvek od Rouballik »

Zdravím,
kde jsi to auto koupil? 6 měsíců od koupě máš nárok na náhradu objevených skrytých vad od majitele. Pokud tě s vadami neseznámil a nepodepsal jsi nějakou blbost, tak je tu možnost z části se zahojit na majiteli.

Koukni do smlouvy jestli tam nemáš nějakou klauzuli o tom, že jsi byl plně seznámen se stavem vozidla a nebo, že bývalí majitel se vzdává odpovědnosti za technický stav.

Uživatelský avatar
r3dbull
Příspěvky: 294
Registrován: 27.05.2011 00:00
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný kup

Příspěvek od r3dbull »

jestli jsi kupoval auto v bazaru tak to nejde vratit ty kurvy maj takove smlouvy ze ti vlastne prodavaj vrak vecina to tak ma abys to pak nemohl vratit precti jsi smlouvu, pokud kupujes ojetinu tak do kazdyho auta neco vrazis u tehle motoru to je bezny ze ti to zere olej odchazej simerinky na ventylech ;-)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“