VW Golf II 1,6 Td/44kw r.1990 BEZ EKO 24 999,

Auto / Moto

Moderátoři: BigBang, Majk

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující nabídku veškerých dopravních prostředků. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
Zamčeno
tomas valenta
Příspěvky: 16
Registrován: 16.08.2010 21:52

VW Golf II 1,6 Td/44kw r.1990 BEZ EKO 24 999,

Příspěvek od tomas valenta »

Prodam sveho Golfa II 1,6TD /44Kw rok 1990 STK do 9/2013 EKO je jiz uhrazeno!!!
Auto je puvodem z nemecka kde bylo pred 13 lety picnuto na pravy blatnik..
V CR jsem 2.majitel -auto jsem kupoval od znameho(1963) takze jsem ho dobre znal ,auto vzdy hned dostalo co potrebovalo!! Taky je to na nem znat!!!

Auto ma menene vsechny tlumice ,zadni 3 roky a predni ani ne rok, a 2,5roku na zpet byl menen vyfuk..

Ted v lete pred STK: nove predni brzdy, cepy, palivovy filtr, vzpery na zadnich vratech, delan novy lak(valec) -viz foto novy interier z toleda-sedacka stavitelna ,uzke listy, nove central motorky ....

Tesne pred zimou byly delany nove zhavicky-auto nazhavi a nastartuje se na 1.pokus(nepouzivam sytic!!) ktery samozrejme funguje ,take vypustena chladici soustava,proplachnuta a opet naplnena na -30

Auto ma najeto 246 000+km!!!!! rozvody pri 238 000km!!! to neni zadny vymysl!!! spotreba jezdim do 6l/100km

Auto je bez koroze!!! i ze spodu !!! samozrejme moznost pred prodejem zajet na rampu a vse si zkontrolovat!!
nikde nic neboucha ,neklepe ,neskripe -opravdu super stav!!!

V interieru vse sviti a funguje...interier je cisty ,neponiceny..

VYBAVA: alarm s otres.cidlem (2dalkove ovladace) s centralem -mam k autu 2 klice,zadni sterac,tazne zarizeni(zapsane v tp)
k autu mam jeste nejake nahradni dily :1predni tlumic+pruzinu,2 zadni s pruzinama,predni masku (4svetla) ,svetla predni+zadni ,nejake plasty hadice atd...
Jeste jsem kupoval uplne nove lemy ,ktere jsem na auto jeste nestihl dat,dam je k autu..

Po zimne se musi vymenit olej- olej.filtr uz mam koupeny takze ho dam k autu..

Nyni je auto obuto na zimnich kolech plech vw 13" , mam k autu i letni kola take plech vw 13" (NEBO origo hliniky VW 14")-ty bych si ale rad nechal..

Minus: chtelo by to nove listy ,ktere ramujou karoserii od kapoty ,pres dvere k zadnim vratum...

Auto prodavam s cistou hlavou,nic netajim ,pac neni co..






Cena za auto je 24999kč - dohoda!! JEN PRODEJ!!

auto je neumyte..

vice foto zde Prodam sveho Golfa II 1,6TD /44Kw rok 1990 STK do 9/2013 EKO je jiz uhrazeno!!!
Auto je puvodem z nemecka kde bylo pred 13 lety picnuto na pravy blatnik..
V CR jsem 2.majitel -auto jsem kupoval od znameho(1963) takze jsem ho dobre znal ,auto vzdy hned dostalo co potrebovalo!! Taky je to na nem znat!!!

Auto ma menene vsechny tlumice ,zadni 3 roky a predni ani ne rok, a 2,5roku na zpet byl menen vyfuk..

Ted v lete pred STK: nove predni brzdy, cepy, palivovy filtr, vzpery na zadnich vratech, delan novy lak(valec) -viz foto novy interier z toleda-sedacka stavitelna ,uzke listy, nove central motorky ....

Tesne pred zimou byly delany nove zhavicky-auto nazhavi a nastartuje se na 1.pokus(nepouzivam sytic!!) ktery samozrejme funguje ,take vypustena chladici soustava,proplachnuta a opet naplnena na -30

Auto ma najeto 246 000+km!!!!! rozvody pri 238 000km!!! to neni zadny vymysl!!! spotreba jezdim do 6l/100km

Auto je bez koroze!!! i ze spodu !!! samozrejme moznost pred prodejem zajet na rampu a vse si zkontrolovat!!
nikde nic neboucha ,neklepe ,neskripe -opravdu super stav!!!

V interieru vse sviti a funguje...interier je cisty ,neponiceny..

VYBAVA: alarm s otres.cidlem (2dalkove ovladace) s centralem -mam k autu 2 klice,zadni sterac,tazne zarizeni(zapsane v tp)
k autu mam jeste nejake nahradni dily :1predni tlumic+pruzinu,2 zadni s pruzinama,predni masku (4svetla) ,svetla predni+zadni ,nejake plasty hadice atd...
Jeste jsem kupoval uplne nove lemy ,ktere jsem na auto jeste nestihl dat,dam je k autu..

Po zimne se musi vymenit olej- olej.filtr uz mam koupeny takze ho dam k autu..

Nyni je auto obuto na zimnich kolech plech vw 13" , mam k autu i letni kola take plech vw 13" (NEBO origo hliniky VW 14")-ty bych si ale rad nechal..

Minus: chtelo by to nove listy ,ktere ramujou karoserii od kapoty ,pres dvere k zadnim vratum...

Auto prodavam s cistou hlavou,nic netajim ,pac neni co..






Cena za auto je 24999kč - dohoda!! JEN PRODEJ!!

auto je neumyte..

vice foto zde http://auto.bazos.cz/inzerat/13443877/V ... 4-999-.php
Přílohy
auto 578.jpg

Zamčeno

Zpět na „AutoBazar“