DVA IPHONE,NOVE(NEVHODNY NAKUP)

Ostatní díly a bazar mimo auta.

Moderátoři: BigBang, Majk

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů nezařazených v jiných kategoriích. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
Zamčeno
mohy
Příspěvky: 1
Registrován: 11.10.2008 12:44

DVA IPHONE,NOVE(NEVHODNY NAKUP)

Příspěvek od mohy »

prodam dva nove iphone kupovane vcera vecer u t mobile,pritelkyne mi rano rekla ze ji nevyhovuje prehravac,ze ho nechce.... takze nas.any prodavam oba... takze prijimam nabidky,nejlepe NA TEL(t mobile ho prodava za 15 000,samozrejme necham DALEKO levneji).. Jeji je pouzivany max hod,ten muj byl akorat zapnuty pres noc... pro urgentni zajemce,muj tel je 603 37 37 35 urcite se domluvime. (nez ji zabiju )
_________________

Uživatelský avatar
roti
Příspěvky: 21
Registrován: 07.10.2008 15:46

Re: DVA IPHONE,NOVE(NEVHODNY NAKUP)

Příspěvek od roti »

mohy píše:prodam dva nove iphone kupovane vcera vecer u t mobile,pritelkyne mi rano rekla ze ji nevyhovuje prehravac,ze ho nechce.... takze nas.any prodavam oba... takze prijimam nabidky,nejlepe NA TEL(t mobile ho prodava za 15 000,samozrejme necham DALEKO levneji).. Jeji je pouzivany max hod,ten muj byl akorat zapnuty pres noc... pro urgentni zajemce,muj tel je 603 37 37 35 urcite se domluvime. (nez ji zabiju )
_________________
mas jeste?

Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 1
Registrován: 24.12.2008 15:57

Re: DVA IPHONE,NOVE(NEVHODNY NAKUP)

Příspěvek od Radek »

Tak napiš nějakou cenu zaco to prodaš.

kockodan
Příspěvky: 13
Registrován: 11.01.2009 23:48

Re: DVA IPHONE,NOVE(NEVHODNY NAKUP)

Příspěvek od kockodan »

Taky by mě zajímala tvoje představa? 8-)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní díly a bazar“