Rozsviceni svetla interieru pri otevreni dveri

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Skeny
Příspěvky: 11
Registrován: 28.10.2011 09:37

Rozsviceni svetla interieru pri otevreni dveri

Příspěvek od Skeny »

Zdravim, resim dalsi problem a to kdyz otevru dvere od ridice tak se nerozsviti svetlo vevnitr ani nehlasi zadna signalizace ze zustali rozsvicena svetla. Nekdy zlobi zamek kufru, nekdy otevre s centralem jindy zase ne. Trochu jsem to googloval a narazil jsem na mikrospinac zamku. V servise skoda pry meni cely zamek cena od cca 2800,- da se koupit i samostatne ten mikrospinac a cena je okolo 200,- nemate nekdo zkusenost?

Uživatelský avatar
malit
Příspěvky: 37
Registrován: 11.02.2009 19:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Rozsviceni svetla interieru pri otevreni dveri

Příspěvek od malit »

Je pravda, že v autorizáku ti s největší pravděpodobností vyměněj celej zámek. Jak píšeš ten mikrosnímač se dá taky vyměnit, ale někdy pomůže prachobyčejnej čistič na kontakty a pořádně to vystříkat. Protože ty mazadla to zalepěj a je to bez kontaktu. To je nejlevnější možnost. Jinak na vrakáči je to 500 za funkční.

Skeny
Příspěvky: 11
Registrován: 28.10.2011 09:37

Re: Rozsviceni svetla interieru pri otevreni dveri

Příspěvek od Skeny »

To neni spatny napad protoze parkrat se to rozsvitilo ale pak zase nic.Zitra postuduju jak sundat polstry dveri abych se ktomu dostal.Doufam ze to dam pak zase dohromady. :D Potom dam vedet jak to dopadlo pripadne neco nafotim.


Skeny
Příspěvky: 11
Registrován: 28.10.2011 09:37

Re: Rozsviceni svetla interieru pri otevreni dveri

Příspěvek od Skeny »

Tak jsem se byl dneska ptat po mikrospinaci. V prodejne dilu skoda mi rekli ze se samostatne neprodava. (je to soucast zamku) Tenhle podle navodu by sel http://www.tme.eu/html/CZ/mikrospinace- ... pelny.html ale zase nemam tolik odvahy se do toho poustet sam. Nikdy jsem nemel zadne dvere rozdelane a tak nevim jestli bych to zvladnul. Kdybych jeste bydlel nekde na baraku tak bych dotoho sel ale riskovat ze to dovecera neslozim zpet se mi nechce :D na internetu se da koupit zamek od 600 korun je to nejaky dovoz. Konkretne na prodejne kde jsem byl stal 720 a byl skladem. Koupim asi komplet zamek a musim nekoho najit kdo mi to pomuze vymenit. Kdyby tady byl nekdo z okoli Ostravy kdo uz to nekdy delal nebo stim ma zkusenosti tak se ozvete. Samozrejme to nechci zadarmo.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“