zamek kufru

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
DUSI87
Příspěvky: 7
Registrován: 08.01.2012 15:32

zamek kufru

Příspěvek od DUSI87 »

Ahoj poradi me nekdo mam dvojkovou octavku v kombiku a sekaj se me zadni pate dvere kdyz cele auto centralem otevru tak zadni se neotevrou.je to mikrospinac nebo zamek??a kdyz se to nekdy podari tak je pak nmuzu zavrit sami so oteviraj.dik za radu

charlie.leon
Příspěvky: 43
Registrován: 24.12.2011 14:59

Re: zamek kufru

Příspěvek od charlie.leon »

mam skoro stejnej problem ale me se zas otviraj sami porad a nejdou zavrit kdyz je zabouchnu tak po vterine odskocej . ve skodovce mi rekli ze u kombiku se prej casto stane ze se prervou ty kabely v husim krku . nevim co s tim sakra a nemam tisice abych to dal do skoda servisu . moc prosim za jakoukoli radu. PS : kdyz auto zamknu a ty dvere drzim zamackly zamknou se taky. dekuju

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zamek kufru

Příspěvek od milhausek »

špatný spínač v klice
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

charlie.leon
Příspěvky: 43
Registrován: 24.12.2011 14:59

Re: zamek kufru

Příspěvek od charlie.leon »

auto sem dnes odvezl do servisu tak uvidime co to bude

crazynoodle
Příspěvky: 15
Registrován: 15.01.2012 18:50

Re: zamek kufru

Příspěvek od crazynoodle »

Ahoj měl jsem stejný problém u svého Golfu V, dveře nešly otevřít a když se to povedlo, tak nešly zavřít. Byl to špatný mikrospínač v zámku, vyměnil jsem celý zámek a od té doby klid, možná to bude to samé (cena zámku cca 750Kč), na wagu Vám tato chyba vyskočí.

charlie.leon
Příspěvky: 43
Registrován: 24.12.2011 14:59

Re: zamek kufru

Příspěvek od charlie.leon »

jo presne byl to microspinac ktery mi do druheho dne i vybil uplne baterku. odvezl sem to do servisu a dali mi novej nabily baterku a parada .1300 kc .ted mi naoplatku zacalo blbnou cidlo chladici kapaliny. pise mi to na pocitaci stop chladici kapalina. ale ty tam je dost . tak prej je to nejakym cidlem co je na nadobce . ale vzdy me to na pocitaci blika jen kdyz nastartuju poprvi kdyz to chcipnu a nastartuju podruhy tak ok a vse je jak ma byt tak nevim co s tim

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zamek kufru

Příspěvek od milhausek »

oškrábat kontakty v bance
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“