Jak se dostat dovnitř ???

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Numerone
Příspěvky: 1
Registrován: 01.02.2012 01:43

Jak se dostat dovnitř ???

Příspěvek od Numerone »

Zdravím všechny a zároveň moc prosím o radu. Mám na autě zaslepené všechny zámky, ani u kufru nemám možnost jak ho otevřít jinak, než dálkou s celým autem a stala se mi úžasná věc, že se mi přes noc totálně vybila baterka. Žádný světlo nezůstalo svítit, ani jsem při "prvotním ohledání" nezjistil jiný možný důvod proč se tak stalo, to hlavně můžu řešit až poté, co se dostanu dovnitř. Samozřejmě aspoň pod haubnu k baterce. Ptám se tedy - je nějaký zaručený návod, trik, fígl, jak bych dokázal buď otevřít auto, nebo mu dát alespoň šok k tomu, aby se přes dálku otevřel ? A avizuju, že v autech se vyznám tak z pozice řidiče, takže to, že jsem se jinde dočetl, že se "zezdola musím dostat ke spínací skříňce a tam zapojit kabely" nebo tak nějak to tam bylo psáno, tak to mi moc neporadí, páč ani nevím, kde tu skříňku dole hledat .. :( okno se mi rozbíjet nechce a ani platit děsný tisíce za výjezd servisu ... DÍKY MOC ZA PRAKTICKOU RADU !!!

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Jak se dostat dovnitř ???

Příspěvek od 1pavel »

stačí ti sundat dekl pod motorem , před převodovkou uvidíš starter na který vede tlustý drát od baterky , na něj a někam na převodovku připojíš nabíječku a trochu si dobij baterku
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + styling“