Kontrolka ABS F2

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Standa93
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2011 15:33

Kontrolka ABS F2

Příspěvek od Standa93 »

Zdravím.
Když už i u nás napadalo trochu sněhu, povozil jsem se trošku po dveřích. Při cestě zpět ale nastal problém. Rozsvítila se kontrolka ABS + blikala kontrolka ruční brzdy. Samozdřejmě to ještě pískalo. Domů to bylo asi jen 100m. Vypnul jsem motor, vyložil nákup a když jsem znovu nastartoval, bylo vše v pořádku.
Mám Fabii II. Má někdo tušení, proč k tomuhle došlo?
Předem děkuji.

SPD13TDI
Příspěvky: 70
Registrován: 27.05.2009 19:26

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od SPD13TDI »

Standa93 píše:Zdravím.
Když už i u nás napadalo trochu sněhu, povozil jsem se trošku po dveřích. Při cestě zpět ale nastal problém. Rozsvítila se kontrolka ABS + blikala kontrolka ruční brzdy. Samozdřejmě to ještě pískalo. Domů to bylo asi jen 100m. Vypnul jsem motor, vyložil nákup a když jsem znovu nastartoval, bylo vše v pořádku.
Mám Fabii II. Má někdo tušení, proč k tomuhle došlo?
Předem děkuji.
přesně to samý to dělalo mě, prvně to takhle hlásilo jen málo, pak čin dál častěji až pak úplpně, na diagnostice to ukázalo obě čidla na zadních kolech, tak sem koupil cca 600 kč i s poštovným čidla siemens z cc-autodilu, vyměnil a pohoda.
Octavia Combi 1.9 TDI AHF, 103kW/303Nm
Další auta z baráku:
Octavia 2 2.0 TDI PD 103kW/320Nm
Octavia 2 2.0 TDI CR 103kW/320Nm 4x4 DSG

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od tom.ik »

Když Ti to udělalo jen jednou tak bych spiš tipoval,že se Ti dostal snih někde k čidlu abs a pak to začalo hlásit chybu,pokud je to ted ok tak bych to neřešil.
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Standa93
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2011 15:33

Re: Kontrolka ABS

Příspěvek od Standa93 »

tom.ik píše:Když Ti to udělalo jen jednou tak bych spiš tipoval,že se Ti dostal snih někde k čidlu abs a pak to začalo hlásit chybu,pokud je to ted ok tak bych to neřešil.
Zatím vše v pohodě, nechám to být. Díky za odpověď

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“