sviceni mlhovkama

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

sviceni mlhovkama

Příspěvek od Psenda3nec »

Zdravíčko...viděl jsem pár 1kových superbu jak svítí "tlumeně" mlhovkama...jako denní svícení..nevíte prosím jestli se to nastavuje přes komputer nebo je k tomu nějáky modul??...děkuju za odpověď...

ajakoamper
Příspěvky: 24
Registrován: 15.04.2009 19:28

Re: sviceni mlhovkama

Příspěvek od ajakoamper »

Psenda3nec píše:Zdravíčko...viděl jsem pár 1kových superbu jak svítí "tlumeně" mlhovkama...jako denní svícení..nevíte prosím jestli se to nastavuje přes komputer nebo je k tomu nějáky modul??...děkuju za odpověď...
nakódovat přes diagnostiku.
Ale mezi námi děvčaty, světla mlhová, nejsou určená pro světla na denní svícení

Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

Re: sviceni mlhovkama

Příspěvek od Psenda3nec »

Děkuju za info...já myslím že v tom by snad nikdo neměl vidět problém...ty mlhovky pak svítí jen na tuším 30%...takže to nikoho neoslní a jde to vidět dostatečně...:)..ale jak chytneš cypa policajta tak je konec...:D

ajakoamper
Příspěvky: 24
Registrován: 15.04.2009 19:28

Re: sviceni mlhovkama

Příspěvek od ajakoamper »

co to máš za rok výroby?
Když chytneš policajta kreténa, tak Tě vždycky na něco udělá pokud bude chtít.

Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

Re: sviceni mlhovkama

Příspěvek od Psenda3nec »

je to 2003...ale snad tohle je tak moc dráždit nebude...když nesvítí na plný výkon...mně osobně teda víc oslnujou ty přídávné diodáky ještě když to má někdo zaple aj s tlumenýma..:D..to je maras toto..:D...no skusím to napíchnout na počítač a uvidím co se dá vymyslet...co jsem se díval a poradilo mi i pár lidí tady z fora(mimochodem děkuji kluci za reakce) tak se na to dají přimo koupit aj moduly ale stojí kolem 1500kč...to se mi moc nechce davát...:)...kdyby to šlo takhle tak by to bylo echtGOLD....:D...když ne tak se na to vykašlu a budu doufat že xenon něco vydrží...:)

mddmirek
Příspěvky: 69
Registrován: 10.01.2012 16:41

Re: sviceni mlhovkama

Příspěvek od mddmirek »

za 2000,- ti to chránič vysvětli -- na co jsou mlhovky... na to mají poslední dobou alergii :-)

Odpovědět

Zpět na „Superb“