samo zamykajici se auto

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
tomastomas
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2012 16:09

samo zamykajici se auto

Příspěvek od tomastomas »

zdravim, muj problem spociva v tom ze se mi vsechny dvere porat samy od sebe zamykaji.
kdyz jsou dvere zamknuty dale to vydava ten zvuk cvakani jako pri zamykani...z toho co jsem cetl to vypada na vadu ridici jednotky ktera je ve dverich.
vytahl jsem pojistku 38 aby se mi nevybijela baterka a neznicil zamykaci mechanizmus,nevim co dal,muze nekdo poradit,co s tim delat vse ostatni funguje normalne

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: samo zamykajici se auto

Příspěvek od BigBang »

vyměnit zámek řidiče?? v tom je ve většině případů chyba, ale ať se vyjádří i někdo s více zkušenostma ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

tomastomas
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2012 16:09

Re: samo zamykajici se auto

Příspěvek od tomastomas »

myslim ze vim co zpusobuje problem,musi to byt voda ktera se po dlouho trvajicim desti dostala do dveri
posledni dva dny je venku teplo a tak vsechno vyschlo.
zamykani funguje tak jak ma,mam z toho radost,ale taky strach z dalsiho deste
premyslim jak dvere lepe zaizolovat,jestli ma nekdo nejaky napad,sem s tim

Uživatelský avatar
Golficek1
Příspěvky: 24
Registrován: 15.01.2009 01:18
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kroměřížsko

Re: samo zamykajici se auto

Příspěvek od Golficek1 »

Asi Tě zklamu,po problému není a určitě to nevyschlo,budeš to muset rozebrat a pořádně vysušit,pak to namazat.Na golfu jsem zatíkání na motorky vyřešil obyčejnou folií,kterou jsem zakryl zvrchu motorek aby voda tekla do dveří a ne na motorek,na oktě mám zatím rozhozené zadní dveře,doufám že tento týde rozhodím předky a udělá to samé a rovnou vylepím dveře druhou folií ať nezničím tapecy jak na golfu.
VW Golf 2 1.6 GTD,Škoda Felicie a jedna okta v tédéíčku stále nepojízdná.Fáčko už je po smrti.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“