Felicie 1,3 mpi lpg nestartuje na benzin

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
miroslaw.simek
Příspěvky: 1
Registrován: 29.10.2012 21:28
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Felicie 1,3 mpi lpg nestartuje na benzin

Příspěvek od miroslaw.simek »

chtel bych se zeptat jaky muže byt problem ,když mi felicie nechce startovat na benzit a pak po nastartovaní na plyn a přepnuti z5 na benzin tak okamžitě zdechne... kde muže byt problem ? v palivovym čerpadle ? nebo je tam nejaky relátko ? pojistku jsem zkontroloval a je v pořadku

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: Felicie 1,3 mpi lpg nestartuje na benzin

Příspěvek od libero1071 »

počuješ ho po zapnutí klúčika ako vrčí :?: ..ak nie,tak je pridreté...málo jazdíš (alebo vôbec) na benzín

CORE
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2012 16:17

Re: Felicie 1,3 mpi lpg nestartuje na benzin

Příspěvek od CORE »

Ahojte ododneska mam stejny problem.Mam Feliciu 1,3 mpi lpg BRC.Startuje a ide len na plyn ked pocas jazdy prepnem na benzin tak zdochne.Akurat u mna je to s malym rozdielom, a to pri startovani.Otocim klucom ,bzuci-cvakne nastartujem asi 1 sekundu bezi a zhasne,nestihnem ani pridat plyn.Ako keby sa minul natlaceny benzin z cerpadla a dalej nenatlacilo.Neviem co to moze byt.Poradte prosim.

CORE
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2012 16:17

Re: Felicie 1,3 mpi lpg nestartuje na benzin

Příspěvek od CORE »

No problem sa vyriesil.Vyhodil som sedacku a skusal.Elektrina do cerpadla ide a aj cerpadlo pripojene na priamo funguje.zlozil som to preklepol poistky a rele no a zrazu to funguje tak ako ma.Z nejakeho dovodu mi jednotka odpajala cerpadlo aj ked to nemalo ist na plyn,Hlavne ze to ide,uvidime dokedy.

CORE
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2012 16:17

Re: Felicie 1,3 mpi lpg nestartuje na benzin

Příspěvek od CORE »

No a po dvoch mesiacoch je to tu znova,na benzin nejde.Po otoceni klucom cerpadlo natlaci benzin rele cvakne a odstavi cerpadlo-to je normalne,nasledne nastartujem bezi asi 2 sekundy co minie asi natlaceny benzin a zhasne.Po nastartovani asi nespusti cerpadlo.rele cvaka takze to bude asi v riadiacej jednotke lpg.co myslite?

Odpovědět

Zpět na „Felicia“