výměna přístrojové desky u fábie 2

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

prochy01
Příspěvky: 4
Registrován: 15.02.2013 10:52

Re: výměna přístrojové desky u fábie 2

Příspěvek od prochy01 »

Cus pánové,

Chci se zeptat zkušenějších, co vsechno je potřeba pro výměnu budíku s polodotem (pal počítačem) za budiky s maxidotem po FC?

Budiky to je jasné a pak co? :-) musí se měnit např podvolantova jednotka (teda pokud ji Fabka vůbec má)? Snažil jsem se pročíst fórum, ale konkrétní postup a potřebné díly jsem tu nenašel :-/

Pro úplnost ještě doplním, že chci vyměnit nejen budiky, ale po čase dodelat i tempomat, tak pokud by někdo uměl poradit, tak prosím berte v potaz i to, že chci dodelat i tempomat :-)

Supr, by bylo, kdyby věděl někdo díly a i případné kódování :-)

Díky moc.
Fabia 1,4 16V Sport 63kw rv 2008

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: výměna přístrojové desky u fábie 2

Příspěvek od milhausek »

stačí vyměnit budíky, nakodovat budíky a immobilizér
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

prochy01
Příspěvky: 4
Registrován: 15.02.2013 10:52

Re: výměna přístrojové desky u fábie 2

Příspěvek od prochy01 »

To Milhausek: Díky moc, dobrá zpráva :-)

Km se pak nastaví VAGem při kódování? U passata se musely km dodržet, aby budiky správně fungovaly. Je v kódování nějaký podobný háček, nebo se VAGem jen nastaví?

Díky moc.

P
Fabia 1,4 16V Sport 63kw rv 2008

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: výměna přístrojové desky u fábie 2

Příspěvek od milhausek »

km lze nastavit vagem pouze u nových budíků.. to co píšeš u Passata - nevím vůbec co máš na mysli a myslím že je to nesmysl
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

prochy01
Příspěvky: 4
Registrován: 15.02.2013 10:52

Re: výměna přístrojové desky u fábie 2

Příspěvek od prochy01 »

S passatem to nebudu komplikovat, tam je to asi celý jinak a pravděpodobně jsem se blbě vyjádřil (měl jsem namysli situaci, kdy se mění červené budiky, za bílé (popř barevné), tak by se na nových co se dávají do auta měly nastavit stejné km, pac v opačném případě to může udělat neplechu. :-)
Fabia 1,4 16V Sport 63kw rv 2008

Zamčeno

Zpět na „Fabia II“