Centrál + Dálka (screen z VAGu)

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Killercek
Příspěvky: 3
Registrován: 15.09.2013 09:45
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Centrál + Dálka (screen z VAGu)

Příspěvek od Killercek »

Ahoj,
jsem tu jěště s jedním problémem, při koupi auta jsem dostal normální klíč s přisvětlovací diodou a vystřelovák s dálkou, nicméně dálka nefungovala, myslel jsem že jd eo baterie, tak jsem je vyměnil ale stále nic, po různých zkouškách párování jsem přistoupil na Vag-com párování a vlezl do komfortky přes centrální stahování oken, označení komfortky je 799a na konci (alespoň si myslím, mám teĎ notebook mimo provoz) a na netu jsem našel že tato komfortka může a nemusí mít dálku, záleží na EEPROM, no každopádně jsem pokračoval dál přes adaptaci (přizpůsobení) a zadal kanál 00, ale hle, nějaká chyba... vyskočí na mě tohle: http://leteckaposta.cz/814968799
Pokud vlezu do kanálu 01, mám tam napsáno klíček a vedle hodnotu 1, nicméně ta hodonota nejde vůbec měnit, ať tam napíšu 2 3 4 nebo 8 stejně se uloží jednotka a auto nic nedělá, domnívám se správně že mam auto bez dálky a bez úpravy EEPROM se nehnu?

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Centrál + Dálka (screen z VAGu)

Příspěvek od milhausek »

ano nutná úprava eeprom.. umím upravit kdyby jsi potřeboval
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Killercek
Příspěvky: 3
Registrován: 15.09.2013 09:45
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Centrál + Dálka (screen z VAGu)

Příspěvek od Killercek »

No nejspíše to tak dopadne, mám jen obyčejnej VAG kabel a pochybuju že to tím půjde, mohu vědět kde sídlíš a kolik by jsi za to chtěl? :)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“