zatekani vody na prah

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

neo1811
Příspěvky: 7
Registrován: 17.09.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

zatekani vody na prah

Příspěvek od neo1811 »

Zdravim lidi trapi mne jeden problem po desti mam na strane ridice na prahu a tesneni vodu koukal sem ze je taky na pirele (tesneni) smerem nahoru ve predu koupil sem nove ale problem pretrvava!!! Nevite co stim? Dekuji za kazdou radu. Octavia I combi 1.9tdi 81kw 99

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od VWshop.cz »

Kam přesně ti to zatéká? Na práh dovnitř nebo na ten plast pod dveřma jakoby venku?

neo1811
Příspěvky: 7
Registrován: 17.09.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od neo1811 »

zateka mi to ako kdyby medzi tesnenim a dvermi jak se to spoji pri zavreti tam je to vzdy mokry od poloviny jak sou panti a pojistky smerem dolu a voda mi zustava dolu na tesnenia a plastovem prahu jak je ten ohyb na pravo je od neho packa na otvyrani kampoty tak kousek za nim a kdyz je tej vodi hodne tak to steka pres prah na koberec koupil sem aj nove tesneni(pyrelu) a dal ho tam ale nic se nezmnenilo uz nevim co stim.

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od libero1071 »

odvodnovacie otvory pod torpédom čelného skla sú priechodné?

neo1811
Příspěvky: 7
Registrován: 17.09.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od neo1811 »

libero1071 píše:odvodnovacie otvory pod torpédom čelného skla sú priechodné?
ja myslim ze jo ono my to netece nekde s pod palubovky ale primo medzi tesnenim(pyrele) a dvermi koukal sem aj pod tapacem ci to netece kuli spatnemu tesneni oknu a je to tam suchy jak sem vydel tak nevim uz mne nic nenapada dnes sem zalepil aj to tesneni nad dvermi ci to neteklo popod nej a pak na hlavny tesneni dveri.Uz si neviem radi.

neo1811
Příspěvky: 7
Registrován: 17.09.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od neo1811 »

VWshop.cz píše:Kam přesně ti to zatéká? Na práh dovnitř nebo na ten plast pod dveřma jakoby venku?
zateka mi to ako kdyby medzi tesnenim a dvermi jak se to spoji pri zavreti tam je to vzdy mokry od poloviny jak sou panti a pojistky smerem dolu a voda mi zustava dolu na tesnenia a plastovem prahu jak je ten ohyb na pravo je od neho packa na otvyrani kampoty tak kousek za nim a kdyz je tej vodi hodne tak to steka pres prah na koberec koupil sem aj nove tesneni(pyrelu) a dal ho tam ale nic se nezmnenilo uz nevim co stim

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od BigBang »

3 možnosti
1. teče to odvodňovacíma kanálkama pod čelním sklem
2. skrz dveře, pod tapcem
3. pokud máš movou gumu, tak je ještě možnost, že jsou křivý dveře => nedoléhají na gumu...
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

neo1811
Příspěvky: 7
Registrován: 17.09.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od neo1811 »

BigBang píše:3 možnosti
1. teče to odvodňovacíma kanálkama pod čelním sklem
2. skrz dveře, pod tapcem
3. pokud máš movou gumu, tak je ještě možnost, že jsou křivý dveře => nedoléhají na gumu...
dik za typy ja myslim ze to budou asi ty nedolihave dvere.Jak by se to dalo vyresit(seridit)?Diky

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od BigBang »

pokud by to byl rám okna, tak ten se dá ohnout s trochou přemlouvání rukama :D pokud by to bylo jinde, tak možná na pantech, ale nevim jak je to možný u novějších aut (např. na Sharanu ta možnost neni)

koukni po obvodu dveří jestli jsou někde stopy kde guma dosedá - pokud jsi to nečistil, tak to je zřetelný ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

neo1811
Příspěvky: 7
Registrován: 17.09.2013 16:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zatekani vody na prah

Příspěvek od neo1811 »

BigBang píše:pokud by to byl rám okna, tak ten se dá ohnout s trochou přemlouvání rukama :D pokud by to bylo jinde, tak možná na pantech, ale nevim jak je to možný u novějších aut (např. na Sharanu ta možnost neni)

koukni po obvodu dveří jestli jsou někde stopy kde guma dosedá - pokud jsi to nečistil, tak to je zřetelný ;)
koukal jsem a je vydet ze jo ale asi maly tlak na gumu.Slo by trebars sundad gumu a ohnout trochu tu hranu na kterej je guma?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“