Za jizdy Fabia zdechne 1.9 SDI

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
mirizedek
Příspěvky: 6
Registrován: 24.10.2014 20:22
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Za jizdy Fabia zdechne 1.9 SDI

Příspěvek od mirizedek »

Dobrý den potřeboval bych poradit mám Fabii 1 , 1.9 SDI r.v 2000 . Začalo mi to pri 120 km rychlosti cukat pote když jsme tech 120 přidržel tak po pridani plynu nic tak mi klesa rychlost a o kolo 80 zas pokracuji bez cukani po 3 mesicich pozdeji mi i auto za jizdy zdechlo , pri podrzaovani na 2 tak mi tez zdechne a strasne dlouho tocim abych ho nastartoval po vymene filtru stale to same memeny snimac paliva v cerpadle stale to dela . a otacky na volnobech skačou hapruji pak zas chvili klid . Prosim o pomoz napadaji me trysky zanesene a nebo cerpadlo spatne jinak nevim prosim o pomoz dekuji ... muj email je : mirizedek@seznam.cz.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Za jizdy Fabia zdechne 1.9 SDI

Příspěvek od BigBang »

co takhle diagnostika a log z jízdy?
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

mirizedek
Příspěvky: 6
Registrován: 24.10.2014 20:22
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Za jizdy Fabia zdechne 1.9 SDI

Příspěvek od mirizedek »

Diagnostika nic neukaze hapruji mi otacky na volnobeh ,vyjmul jsem plovak zanesenej a byl tam bordel , vse jsem vycistil pak uz mi fabia nezdechla za jizdy ale porad pri 120 uz jsem dosahnul 140 cuka a vypada to jak kdyby neslo palivo . Ale po vycisteni se to zlepsilo nevim jestli se to nedostalo dale do hadic nebo tryska spatna .

Odpovědět

Zpět na „Motory“