Cvakání výstražných blinkrů ? ? ?

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Cvakání výstražných blinkrů ? ? ?

Příspěvek od Loid »

Čau chlapi, prosim vás o výkendu se mi stalo že mi začalo cvakat jakobych měl zapnutý blinkr po jeho vypnutí ale, když ho nemám zaplý je to ok a pak když odbočuji, tak potom co jej vypnu ještě chvíli nepravidelně cvaká na prázdno. Už jsem ten spínač kdysi jednou vyměnil že mi dělalo to samé, ale po výměně byl klid, ale teď jsem jel do škodovky tam mi řekli 850kč to se mi zdalo dosta tak jsem jel na vrakáč a tam jsem koupil nějakej za 200 a když jsem přijel dom, tak to dělalo furt, ale zas nepravidelně, jakoby nějakej špatněj kontakt, Nevim??? no a tak volam na vrakáč říkam jim že je to taky špatný a tak mi ho vyměnili a furt.. to už je mi divný že by mi dali 2 a všechny kravli, Myslel jsem že bych to jen tak profouk něčim na kontakty, nic jiného mě nenapadá, nemá někdo podobnou zkušenost?

Díky za cokoliv.

1Octavia.de
Příspěvky: 6
Registrován: 21.11.2014 15:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Cvakání výstražných blinkrů ? ? ?

Příspěvek od 1Octavia.de »

zdravím.stalo se mi to samé.vymenil sem krabicku s vystraznyma svetlama-to je jedna z moznych zavad.bohuzel toto nepomohlo :D

nechal sem vymenit prapinaci packu blinkru a pak to prestalo.zjevne jen skrat.je to otazka max 1000,-

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Cvakání výstražných blinkrů ? ? ?

Příspěvek od Loid »

ok, díky, zkusím to.. To mám radost:(

1Octavia.de
Příspěvky: 6
Registrován: 21.11.2014 15:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Cvakání výstražných blinkrů ? ? ?

Příspěvek od 1Octavia.de »

v auto kelly sem koupil druhovyrobu leve prepinaci packy s tempomatem cca za 700,- (bez tempomatu bude levnejsi)muj servisak mi to za 300,- vymenil

original cca 1700,- - 2200,-

a pokud to nezabere tak vyse zmisena krabicka vystraznych svetel.to sem delal prvni.taky asi 700,- ale to nezabralo.

original cca 1000,- - 1500,-

o pokud mas naradi tak to vymenis i sam.musis sundat volant a vse okolo.


jinak sem zaslech ze cim dele se to necha ve skratu-cvakaní(nevim kdo to ale dyl jak den vydrzi :D)tak to muze vyskratovat i dalsi elektroniku.

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Cvakání výstražných blinkrů ? ? ?

Příspěvek od Loid »

Ok díky moc.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“