Za jizdy pribrzduje po opetovem seslapnuti nebrzdi stuhne

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
mirizedek
Příspěvky: 6
Registrován: 24.10.2014 20:22
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Za jizdy pribrzduje po opetovem seslapnuti nebrzdi stuhne

Příspěvek od mirizedek »

Prosim o pomoc delal jsme na tom výmenu kotoucu desticek pretesneni trmenu , vymena hlavniho valce a porad mi predni brzdy pribrzduji nekdy pri nadzvednuti pedalu to nepribrzduje , pri dojeti na misto po zhasnuti mi sviti brzdove svetla musim pedal nadzvednout aby zhasnuli , Mel jsme to na diagnostice ABS nic , Pri prvnim predani od mechanika mi to brzdilo kdyz jsem neslapl ani na pedal pri jizde mi to i prudce zabrzdi a neslapu na pedal , Pak po nekolika seslapnuti za sebou pedal stuhne a nebrzdu prosim o pomoc muj email: mirizedek@seznam .cz
tel: 739916019

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Za jizdy pribrzduje po opetovem seslapnuti nebrzdi stuhn

Příspěvek od BigBang »

Je odvdušněný ABS? Jestli jste přetěsňovali brzdiče, určitě jste měnili brzdovku a nejspíš jste jí uplně vypustili.
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

mirizedek
Příspěvky: 6
Registrován: 24.10.2014 20:22
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Za jizdy pribrzduje po opetovem seslapnuti nebrzdi stuhn

Příspěvek od mirizedek »

Pribrzduje za jizdy ale jak kdy nekdy je to v pohode nekdy to strasne pribrzduje ze se hreji dysky a proste na 1,9 sdi to proste netahne kdyz to pribrzduje , Nez jsem nechaval menit Hlavni valec tak mi to nepribrzdovalo ale kdyz po nekolika opetovem seslapnuti pedalu tak pedal strvdnul jak dkyby nesel posilovac a po chvili se to zas vratilop do puvodniho stavu , nekdy kdyz jsme dojel mi svytili brzdove svetla po shasnuti tak jsem nadzvedl pedal a prestaly , nekdy mi za jizdy pomuuze kdyz to pribrzduje nadvzvednout pedal nekdy ne , Slysel jsme ze by to mohli delat brzdove hadicky ke třmeni , ale v praci na octavii mel chlap problem stejny a vymenil posilovac jak mu trvdnul pedal a nebrzdilo to . Jestli víte jak poradit tak prosim me treba kontaktuje na email :mirizedek@seznam.cz rychlejsi domluva. Bylo to na abs diagnostice a nic nenasli ,

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“