Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

2006 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 123
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

Příspěvek od admin »

Do rodiny nám přibyl Roomster s motorem 1,2 TSI 63kW. Pro ty co váhají musím jen doporučit.

Motor je skvělý. Mezi město se běžné jezdí za 5,8-5,9 litru a to při svižné jízdě. Zkoušel i jet opravdu na spotřebu a to bez zbytečného podtáčení a brzdění provozu a dostal jsem se ke krásným 5,0 litrům na sto km a to na zimákách. Motor je svižný, ale je vidět, že nepatří na dálnice. Ideální auto na jízdy na malém městě a po vesnicích.

paw.ouk
Příspěvky: 1
Registrován: 04.03.2013 20:05

Re: Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

Příspěvek od paw.ouk »

Máme 1.2 TSI 77kW, teď jsem ho měl v servisu kvůli menšímu zhoršení jízdních vlastností. Dostal nový software do řídící jednotky a to auto jede úplně jinak. Božsky!!!! Ptal jsem se servisáka, co mi s tím autem udělal a údajně mi nahrál lehce modifikovaný software z VW Golfa TSI 1.2 77kW. Za cca 600,- Kč SUPER!!!!

Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 123
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Re: Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

Příspěvek od admin »

paw.ouk píše:Máme 1.2 TSI 77kW, teď jsem ho měl v servisu kvůli menšímu zhoršení jízdních vlastností. Dostal nový software do řídící jednotky a to auto jede úplně jinak. Božsky!!!! Ptal jsem se servisáka, co mi s tím autem udělal a údajně mi nahrál lehce modifikovaný software z VW Golfa TSI 1.2 77kW. Za cca 600,- Kč SUPER!!!!
Teď už jen kontakt a budou tam jezdit všichni pro nový software

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

Příspěvek od libero1071 »

ku*ňa admin :roll: ...všade inde dávajú za citácie predchádzajúcej odpovede upozorňovania,a ty ako predstaviteľ vedenia to porušuješ :lol: :mrgreen:

David79
Příspěvky: 1
Registrován: 28.03.2015 11:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

Příspěvek od David79 »

Zdravím..objednal jsem si Roomstra 1,2 TSI 63kw na takové to běžné ježdění, do obchodu, sem tam do práce a na nějaký ten výlet..dokáže mi někdo poradit jestli jsem zvolil vhodný motor? Někdo ten motor chválí a jiní zase že turbo nevydrží 30 000km a podobně..má někdo dlouholeté zkušenosti s tímto motorem? Děkuju

Odpovědět

Zpět na „Roomster“