Přestavba Maxidot

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Graphic_goo
Příspěvky: 8
Registrován: 19.02.2013 14:43

Přestavba Maxidot

Příspěvek od Graphic_goo »

Co vše je třeba změnit na fabii, abych z přístrojovky bez maxidotu docílil právě daného maxíka? Stačí mi vyměnit pouze budíky, a dát tam prostě ty, které mají maxidot, nebo se musí měnit další kabeláž, řídící jednotka či něco jiného? díky

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Přestavba Maxidot

Příspěvek od milhausek »

ano stačí vyměnit.. a pokud nemáš pal.pc tak vyměnit páčku, nataht kabeláž pro pal.pc a pro čidlo venkovní teploty
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Graphic_goo
Příspěvky: 8
Registrován: 19.02.2013 14:43

Re: Přestavba Maxidot

Příspěvek od Graphic_goo »

milhausek píše:ano stačí vyměnit.. a pokud nemáš pal.pc tak vyměnit páčku, nataht kabeláž pro pal.pc a pro čidlo venkovní teploty
Palubní počítač mám . Aktuální spotřeba, průměrná, hodiny, dojezd na dané palivo a pod mám v otáčkoměru na levé straně. ;)

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Přestavba Maxidot

Příspěvek od milhausek »

tak stačí jenom vyměnit budíky, nakodovat immo, přizpůsobit km, servisní intervaly.. popřípadě propojit s radiem.. tdi maxiky bych měl
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Uživatelský avatar
Henry1
Příspěvky: 1
Registrován: 22.02.2015 09:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Přestavba Maxidot

Příspěvek od Henry1 »

Dobrý den,
Byl nĕjaký kontakt pokud bych chtěl MaxiDot do Škoda Fabia 2 TDI 2008?
Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“