start

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
james
Příspěvky: 7
Registrován: 29.10.2015 14:53
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

start

Příspěvek od james »

Tak problém startování stále trvá,máme vyměněný relátka,novej startér a stále nic,někde je prostě cvaklej drát,jelikož nejsem moc kamarád s drátkama,tak jsem si říkal,že bych natáhl drát od baterky a od startéru a dal to na čudlík,kterým bych startoval,takže klíček do polohy sepnutí kontrolek a start tlačítkem,startér je funkční,mam vyzkoušeno,tak se chci zeptat,jestli má někdo zkušenost s takovým startováním přes tlačítko,je to jen nápad :?: :?:

Uživatelský avatar
Avanti
Příspěvky: 204
Registrován: 03.07.2009 16:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Bučovice

Re: start

Příspěvek od Avanti »

Je to oprava ten nejhorším způsobem, jakým bys to mohl opravit. Zkusil bych projít elektriku od startéru směrem ke spínačce a určitě na něco narazíš. Ideální se světelnou zkoušečkou, když ti někdo bude startovat, aby tam tekla šťáva. Hodně se stávalo, že v konektoru u startéru uhnil drát a i když vypadal že drží, tak je tam přechoďák a vše je špatně. Proměř to a určitě objevíš, kde je chyba ;)
__________________________________
Škoda Octavia II Combi TDI PD 77kW (BJB), Octavia TDI 66kW (AGR)
Diagnostika VAG-COM Max2008

james
Příspěvky: 7
Registrován: 29.10.2015 14:53
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: start

Příspěvek od james »

ja s drátkama nejsu vůbec kámoš :mrgreen: ale zkusím to,ten konektor sem zkoušel,jestli je to na startéru ta černá svorkovnice a vypadá,že tam drží a ze spínačky jde proud do pojistek,protože při pokusu o startování v ní cvakne,já tomu moc nerozumím a do servisu s tím nechci

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: start

Příspěvek od BigBang »

teď mi ukaž tlačítko, který zvládne 500A při startu :lol: vem si jakej maj ty dráty na startéru průřez ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Uživatelský avatar
Avanti
Příspěvky: 204
Registrován: 03.07.2009 16:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Bučovice

Re: start

Příspěvek od Avanti »

BigBang píše:teď mi ukaž tlačítko, který zvládne 500A při startu :lol: vem si jakej maj ty dráty na startéru průřez ;)
On ale nebude dávat přes tlačítko hlavní napájecí kabel, ale ten slabé drátek co ovládá cívku ;)

james: to ti cvakají relátka, né pojistky ;) odkud jsi?
__________________________________
Škoda Octavia II Combi TDI PD 77kW (BJB), Octavia TDI 66kW (AGR)
Diagnostika VAG-COM Max2008

james
Příspěvky: 7
Registrován: 29.10.2015 14:53
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: start

Příspěvek od james »

Avanti : auto mam ve šlapanicích u brna

Odpovědět

Zpět na „Motory“