FABIA RS 2006 - BLT - elektro - výpadky, je napětí i není

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Dosty87
Příspěvky: 1
Registrován: 17.09.2012 18:02
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

FABIA RS 2006 - BLT - elektro - výpadky, je napětí i není

Příspěvek od Dosty87 »

Zdravím všechny,
vím, že témat je založených několik, nicméně nikde jsem se se nedočetl podobné diagnózy.
Občas se mi na mém FRS 2006 stává:
- za jízdy mi jakoby začně kolísat napětí (problikávání kontrolek jednak na budíkách ESP a servořízení- servo nejde + problikávají osvětlení a samozřejmě PC), vypnu motor, nastartuji zpět a vše je OK a já můžu vesele jezdit dál
- za klidu, když chci zamknout či odemknout auto, tak totálně bez napětí, jak, kdybych baterii neměl ani připojenou = auto nereaguje, automaticky se mi mažou data na budíkách a nuluje se čas :D

Měl jsem to na DIAG, proběhlo různé měření / baterie OK, altík OK / servořízení OK.
Chyba tuším se vyskytuje někde na svorce 50 (nejspíš servořízení), mechanik mi řekl, že to bude nejspíš nějaký kabelový svazek,ale že do elektra se nechce pouštět.
Proto se chci zeptat, na co přesně se mám zaměřit, případně když dostanu kontakt na nějakého šikovného autoelektrikáře na ŠKODOVKY, který ví, co dělá a je ze Vsetínska, budu moc rád.
MIMO tohle RSko je bez chyby :-)

Díky za tipy

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: FABIA RS 2006 - BLT - elektro - výpadky, je napětí i nen

Příspěvek od BigBang »

máš rozbalenej a vyvěšenej svazek u levýho nosníku (u řidiče)?
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“