jak rozeznat nejlepší diagnostiku

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
lukas321
Příspěvky: 4
Registrován: 03.03.2016 20:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

jak rozeznat nejlepší diagnostiku

Příspěvek od lukas321 »

Zdravím chtěl bych se jenom zeptat jak se liší diagnostiky na vozidla vím že jsou určité verze např. některé v češtině některé v angličtině některé mají víc funkcí některé prej míň,ale dá se nějak rozpoznat která diagnostika bude pro moje auto nejlepší myslím tím která verze jestli například podle vin kodu mého vozidla která verze bude nejvhodnější mám octavii 1.9 77 kw BKC 2006

jedná se mi o to abych při připojení na své auto ta diagnostika uměla např,zkontrolovat co nejvíc funkcí,a aby byla v češtině

předem děkuji za reakci a v případě nějakých mých omylu mě klidně poučte budu jenom rád

Uživatelský avatar
Maaarek12
Příspěvky: 5
Registrován: 29.03.2019 12:48
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: jak rozeznat nejlepší diagnostiku

Příspěvek od Maaarek12 »

lukas321 píše:Zdravím chtěl bych se jenom zeptat jak se liší diagnostiky na vozidla vím že jsou určité verze např. některé v češtině některé v angličtině některé mají víc funkcí některé prej míň,ale dá se nějak rozpoznat která diagnostika bude pro moje auto nejlepší myslím tím která verze jestli například podle vin kodu mého vozidla která verze bude nejvhodnější mám octavii 1.9 77 kw BKC 2006

jedná se mi o to abych při připojení na své auto ta diagnostika uměla např,zkontrolovat co nejvíc funkcí,a aby byla v češtině

předem děkuji za reakci a v případě nějakých mých omylu mě klidně poučte budu jenom rád
Ahoj většinou se vybírají podle koncernu nebo značky. Bývají v angličtině, ale klidně seženeš i v češtině. Funkcí mají spousty, ale každá diagnostika to má jinak. Musíš udělat nějaký kompromis mezi tvými požadavky a nabídkou, je těžké najít takovou, která splňuje všechny. Zkus se podívat třeba tady https://www.mojedilna.cz/motortestery-a ... pristroje/ ,vím že mají diagnostiky v češtině, kupoval jsem je.Nebo jim rovnou napiš, oni ti určitě budou vědět poradit.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“