Špatné starty Octavia I

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Syky
Příspěvky: 22
Registrován: 24.05.2015 10:44
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
SPZ: Fábia
Bydliště: Kdesi na Vysočině
Kontaktovat uživatele:

Špatné starty Octavia I

Příspěvek od Syky »

Zdarec pánové
Už týden řeším kamarádovi OI 1,9tdi 66kw, dojel domů a po obědě nenastartoval. Startér jakoby jednou otočí motorem a pak valí naprázdno. Bliká imo a žhavení-nejde napíchnout vagem. Baterka byla KO dali jsme novou, po půl dni se nenabila. Stále bliká imo a žhavení, ale už jde napíchout vagem. Od známého jsem nechal vypnout imo závada nešla vymazat pak už ano. Vyměnili jsme už i startér. Opět jsem tam kde jsme byli startér točí sice lépe (dle zvuku má větší síli)ale jen jednou motorem a točí na prázdno a motor nechytne závady ve vagu žádné. Už jsem zkoušel dát kostru od baterky přímo na motor abych vyřadil kabeláž kostry od baterky pořád stejný problém, odpojil jsem ovládací kabel od startéru a dal ho na plus baterky abych vyřadil spínačku pořád stejný. Diagnostika stále žádná závada. Už nevím co stím chtěl jsem mu pomoci a takhle to dopadlo a nechci od toho utéct když se nic nevyřešilo. Ještě kouknu jestli se motaj rozvody(měněny před 30 000km) a není voda na válcích jinak už fak nevím
Díky za rady
Daily CAR VW Passat 3C5 1.9Tdi 77kw
EX:Škoda Fabia Combi 1.4Mpi 50kw + Škoda Fabia 1.4Mpi 44kw + Škoda Favorit 1.3 jednobod

Odpovědět

Zpět na „Motory“