problikává kontrolka

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
pbrazdil
Příspěvky: 1
Registrován: 01.02.2009 14:02

problikává kontrolka

Příspěvek od pbrazdil »

Zdravím.Nemůžu nikde najít co znamená kontrolka která je zhruba v úrovni 50km.Je to oranžové kolečko zakončené šipkou a vevnitř je trojúhelník ,uprostřed vykřičník!!!Víte někdo?

JasteR
Příspěvky: 429
Registrován: 21.11.2008 22:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: problikává kontrolka

Příspěvek od JasteR »

..a mas ASR ?
.:: OctaviaRS TDI - 210HP ::. NA PRODEJ !!!
.:: Leon Cupra4 TDI - 182HP ::.

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 22:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Příbramsko

Re: problikává kontrolka

Příspěvek od P.e.p.i.n »

pbrazdil píše:Zdravím.Nemůžu nikde najít co znamená kontrolka která je zhruba v úrovni 50km.Je to oranžové kolečko zakončené šipkou a vevnitř je trojúhelník ,uprostřed vykřičník!!!Víte někdo?
Přesně tak..100% ASR,což namená protiprokluz,aby auto nehrabalo...budeš mít na středovým panelu nad radiem tlačítlo ASR nebo ESP tím se to nechá vypnout...
Škoda Octavia TDi AGR,vstřiky SPRINT 764, upraven soft (132PS 292NM) NO SMOG NO FUN, spojka jednohmota ATD. stavitelný podvozek JOM,alu 18" leon Cupra R,přední vrtané zimmermany a desky ATE,zadní náprava kotoučová z 81kW vezre

Uživatelský avatar
OTDi
Příspěvky: 11
Registrován: 07.10.2008 11:29

Re: problikává kontrolka

Příspěvek od OTDi »

no jo ale on píše že problikává. Když jsem měl oktu tak mi to taky párkrát udělalo. Nevím jak je to možný ale dycky to dělalo když jsem měl půčený vozík, na kterám jsme zjistili byli přehozený dráty, ale nevím jestli to mělo s tím nějakou souvislost. bylo to když jsem nahle šlápl na brzdu, neřešil jsem to, ASR fungovalo jak mělo

matheww
Příspěvky: 1
Registrován: 23.01.2009 21:15

Re: problikává kontrolka

Příspěvek od matheww »

to bliká když je systém aktivní, když prokluzujou kola třeba na náledí

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: problikává kontrolka

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

ono to bude mit jeste nejakou funkci, protoze ja kdyz mel spatnej kontakt na cidlo na tlak v intercoleru tak mi ta kontrolka svitila ;)
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“