škoda superb chip a chrom paket

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
TomASS
Příspěvky: 3
Registrován: 05.09.2009 21:34

škoda superb chip a chrom paket

Příspěvek od TomASS »

Zdravím všechny a žádám o radu, koupil jsem si právě superba 1.9TDi PD 96kw Tiptronic, chtěl bych vědět jestli má cenu to chipovat popřípadě jestli to tomu nějak neuškodí a taky kde to chipnout, vím že kařdé firmě se věřit nedá:-). A další věc sháním na to chrom paket tzn. chrom lišty kolem auta ale vůbec nikde na netu to nemůžu sehnat, neví náhodou někdo jestli je reálný to sehnat?Díky moc

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: škoda superb chip a chrom paket

Příspěvek od 1pavel »

zkus kontaktovat http://race.dieselpower.cz/ jsou to odborníci se skušenostma se závodnímy auty , u tvého auta jestli se nepletu nesmí krouťák přesáhnout určitou hranici kůli převodovce
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
malit
Příspěvky: 37
Registrován: 11.02.2009 19:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: škoda superb chip a chrom paket

Příspěvek od malit »

Mám nějaký chromy.. Spíš už jenom zadní origo chrom s otvormama na senzory a origo chrom mřížku do předního nárazníku. Když tak SZ nebo 603994361(po 17.00hod) dík

Uživatelský avatar
marsiano
Příspěvky: 17
Registrován: 30.12.2008 14:45

Re: škoda superb chip a chrom paket

Příspěvek od marsiano »

hale koukni s na aukru, tam ten chrom paket nedávno někdo nabízel, no ale jestli ti mužu doporučit, nekupuj origo, kup si nalepovací chrom lišty, výjde tě to jednak levněji a vypadá to stejně, záleží jaký si vebereš rozměr tlošky. já to na Superbu mám a vypadá to super, už to tam mám rok a lišty drží jak přibitý a ještě jedna podstatná věc, mužeš si ty lišty nalepit i na místa kde chrom paket není.

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“