poradte prosim Octavia 1,9TDI 81kW motor AHF

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
widiaa
Příspěvky: 2
Registrován: 13.09.2009 10:43

poradte prosim Octavia 1,9TDI 81kW motor AHF

Příspěvek od widiaa »

Zdravim Vas.
Mam octaviu 1,9 TDI 81kW a nefunguje mi skrtiaca klapka na zhasinanie motora ,cievka s ventilom su dobre len akosi do nej nejde elektricky impuls pri vypinani motora. Ma niekto elektro schema zapojeni??? Takties sa mi objavuje problem s volnubehom pri vyradeni rychlosty sa objavuje rozhadany chod motara ako keby nevedel kedy vstreknut palivo, a ked mu trochu pridam tak sa stoho spameta. Ale objavilo sa mi este to, ze otacky dost dlho klesali na volnobezu uroven ,tento problem sa az tak casto neviskituje ako nepravidelny chod motora, a po dlksom cca 12hoh. stati zle startuje. Doteraz nebol problem najazdene ma cca 320 000km

Mozte mi prosim poradit, vcom moze byt problem a ako ho poriesit????
PS: EGR ventil a sacie potrubie a potrubie do turba som vycislil. A podozrivo sa mi rozladuju predstreky?????

DAKUJEM
Naposledy upravil(a) widiaa dne 16.09.2009 23:55, celkem upraveno 1 x.

JasteR
Příspěvky: 429
Registrován: 21.11.2008 22:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: poradte prosim Octavia 1,9TDI 81kW motor AHF

Příspěvek od JasteR »

widiaa píše:Zdravim Vas.
Mam octaviu 1,9 TDI 81kW a nefunguje mi skrtiaca klapka na zhasinanie motora ,cievka s ventilom su dobre len akosi do nej nejde elektricky impuls pri vypinani motora. Ma niekto elektro schema zapojeni??? Takties sa mi objavuje problem s volnubehom pri vyradeni rychlosty sa objavuje rozhadany chod motara ako keby nevedel kedy vstreknut palivo, a ked mu trochu pridam tak sa stoho spameta. Ale objavilo sa mi este to, ze otacky dost dlho klesali na volnobezu uroven ,tento problem sa az tak casto neviskituje ako nepravidelny chod motora, a po dlksom cca 12hoh. stati zle startuje. Doteraz nebol problem najazdene ma cca 320 000km

Mozte mi prosim poradit, vcom moze byt problem a ako ho poriesit????

DAKUJEM
Pri tech km bych EGR klidne vycistil ,vyradil a zavaril, motoru se bude hned lepe dejchat... EGR nepotrebujes, zanesene akorat snizuje vykon a zvysuje kourivost, sam ho mam uz vavno OFF..
.:: OctaviaRS TDI - 210HP ::. NA PRODEJ !!!
.:: Leon Cupra4 TDI - 182HP ::.

Zamčeno

Zpět na „Motory“