Potřebuju poradit :-) - forman 93´nedrží volnoběh

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Cooky
Příspěvky: 1
Registrován: 22.08.2009 14:26

Potřebuju poradit :-) - forman 93´nedrží volnoběh

Příspěvek od Cooky »

Ahoj, potřeboval bych radu, Mam škodu forman, Rok výroby 1993, nedrží mi volnoběh, rozebral sem cely motor, protoze bylo proražene těsnění pod hlavou a dal sem jí synovi do jeho dílny, je to vyučený autoklempíř, zbrousil hlavu, potom sem motor znovu složil, seřidil ventily, pomahal mi stím kamarád, pracoval v mlade boleslavy ve škodovce v dobach kdy byl tento Forman nový, ale motor mi neudrží volnoběch, dá se sním jet, jede lépe než předtím, ale neudrží volnoběch a strašně hulí, děkuji za radu.

Domes
Příspěvky: 57
Registrován: 07.08.2009 21:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Potřebuju poradit :-)

Příspěvek od Domes »

Cooky píše:Ahoj, potřeboval bych radu, Mam škodu forman, Rok výroby 1993, nedrží mi volnoběh, rozebral sem cely motor, protoze bylo proražene těsnění pod hlavou a dal sem jí synovi do jeho dílny, je to vyučený autoklempíř, zbrousil hlavu, potom sem motor znovu složil, seřidil ventily, pomahal mi stím kamarád, pracoval v mlade boleslavy ve škodovce v dobach kdy byl tento Forman nový, ale motor mi neudrží volnoběch, dá se sním jet, jede lépe než předtím, ale neudrží volnoběch a strašně hulí, děkuji za radu.
A co predstih??
Jo dilna je dilna:-)

motorgroupsport o.s.
Příspěvky: 2
Registrován: 04.10.2009 22:30

Re: Potřebuju poradit :-)

Příspěvek od motorgroupsport o.s. »

Vzádu na karburátoru máš takový váleček s konektorem,říká se tomu volnoběžná triska.Vytáhní ten konektor prostříkej kontaktolem ...to fáčka dělají.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Potřebuju poradit :-)

Příspěvek od notobi »

motorgroupsport o.s. píše:Vzádu na karburátoru máš takový váleček s konektorem,říká se tomu volnoběžná triska.Vytáhní ten konektor prostříkej kontaktolem ...to fáčka dělají.

to stopventilem nebude. Přiklánim se k předstihu viz nad námi
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“