VAG nekomunikuj s jednotkou servořízení

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
benny24
Příspěvky: 7
Registrován: 07.12.2009 20:01

VAG nekomunikuj s jednotkou servořízení

Příspěvek od benny24 »

nazdárek chlapy
mám problém se škodou fábia 1.4MPI se servořízením vag nechce vůbec komunikovat sřídící jednotkou servořízení. servořízení je uplně nový ze škodovky komplet s trubkama s drátama prostě komplet
do těc dvou tlustých jde napětí kostra i do toho černýho po klíčku plus a na CAN jsem naměřil 2.5 voltu což je taky v pořádku. nemáte někdo zkušenost nebo kdo by mohl poradit.nebo aspon plán zapojení abych mohl jít dál po drátech
díky.

MOD: zkus napsat, zda to bylo v tom, co radil notobi, případně popiš co a jak jsi opravoval - třeba tím pomůžeme dalším ....
Naposledy upravil(a) benny24 dne 10.12.2009 19:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: servořízení na fábii nekomunikuje

Příspěvek od notobi »

benny24 píše:nazdárek chlapy
mám problém se škodou fábia 1.4MPI se servořízením vag nechce vůbec komunikovat sřídící jednotkou servořízení. servořízení je uplně nový ze škodovky komplet s trubkama s drátama prostě komplet
do těc dvou tlustých jde napětí kostra i do toho černýho po klíčku plus a na CAN jsem naměřil 2.5 voltu což je taky v pořádku. nemáte někdo zkušenost nebo kdo by mohl poradit.nebo aspon plán zapojení abych mohl jít dál po drátech
díky.
u Fabií byl problem v el svazku pod vzduchovým filtrem dráty tam často byly do roku 02 naleptaný a rozežraný většinou se měnily za nový někdo byl odvážnej a doma si to opravoval ale to je dost na dlouho protože ta elektika byla v háji dost daleko od nejvíc postiženýho místa
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“