jak se zbavit felicie?

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
fosiczka
Příspěvky: 3
Registrován: 28.10.2009 00:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

jak se zbavit felicie?

Příspěvek od fosiczka »

Ahoj, nedávno sem zradil žihadla značky škoda a z felicie sem přesedlal na GIV. Teď mam ale problém, bejvalá felinka mě prostě musí opustit ale nechce se mi ji nechat sešrotovat, bala by to fakt škoda. Jedná se o 1,9D r.v. 96, nemá technickou (což je hlavní problém proč se jí nemůžu snadnějš zbavit) a tu technickou jen tak neudělá zdůvodu super koroze předních i trochu zadních blatníků a ložiska asi taky nebudou nic extra. Ale třebas ten motor je fakt držák, kdybych to moch snadno rozprodávat tak mi hodí ještě slušnej peníz, sou tam nový pátý dveře, nový tlumiče, nový zimáky na orig. plecháčích, novej vejfuk a spoustu cajkových věcí v motoru a interiéru. Nevíte někdo jak bych to mohl třebas obejít abych to moh odhlásit a rozprodávat díly? Nej by bylo kdyby ste třeba znali někoho kdo se zabejvá dílama, odkoupil by to a dokázal by třeba sehnat papír že sem to nechal ekologicky zlikvidovat a pak by ste tu někdo třeba byl šťastnym majitelem dílu z týhle felinky :-) díky za rady a postřehy
fosiczka

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 100
Registrován: 10.09.2009 07:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se zbavit felicie?

Příspěvek od frantisek »

Pokud to muzes nechat stat mimo verejnou komunikaci, pro zruseni registrace staci cestne prohlaseni, ze auto bude prestaveno pro jine vyuziti (treba trakturek). Doklad o eko-likvidaci netreba.
ex:Fabia 2.0i sedan
akt: VW-GOLF III a BMW 520
future: ??

fosiczka
Příspěvky: 3
Registrován: 28.10.2009 00:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se zbavit felicie?

Příspěvek od fosiczka »

frantisek píše:Pokud to muzes nechat stat mimo verejnou komunikaci, pro zruseni registrace staci cestne prohlaseni, ze auto bude prestaveno pro jine vyuziti (treba trakturek). Doklad o eko-likvidaci netreba.
a pak bych to mohl klidně prodat na nd? už by se po tý feldě nikdo nepídil a pak se ptal jako kde je?
fosiczka

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 100
Registrován: 10.09.2009 07:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se zbavit felicie?

Příspěvek od frantisek »

i kdyby se pidil, protoze auto uz neni v evidenci DI, muzes jim ukazat smlouvu o prodeji na pana YY XX ZZ ....
ex:Fabia 2.0i sedan
akt: VW-GOLF III a BMW 520
future: ??

fosiczka
Příspěvky: 3
Registrován: 28.10.2009 00:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se zbavit felicie?

Příspěvek od fosiczka »

frantisek píše:i kdyby se pidil, protoze auto uz neni v evidenci DI, muzes jim ukazat smlouvu o prodeji na pana YY XX ZZ ....
tak díky moc, fakt si mi pomohl, díky
fosiczka

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 100
Registrován: 10.09.2009 07:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se zbavit felicie?

Příspěvek od frantisek »

hlavne si vymysli hodnoverny duvod, proc to auto vyradit (prestavba na trakturek asi ne, to jsem jen placnul) a pokud mas sanci, zjisti si, jak na to bude koukat Di
podle mych zkusenosti co mesto, to vlastni pravidla :(
ex:Fabia 2.0i sedan
akt: VW-GOLF III a BMW 520
future: ??

Uživatelský avatar
MajklGT
Příspěvky: 33
Registrován: 16.12.2009 23:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se zbavit felicie?

Příspěvek od MajklGT »

Ja ted resim bouracku me feldy. Chcou po me foto auta ze ho budu pouzivat treba jako boudu pro psa a cestny prohlaseni ze stoji na mem pozemku. Zajdi si na urad a optej se.
Octavia I TDi 93kW

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“