Výměna gateway + nastavení

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
durado
Příspěvky: 9
Registrován: 04.01.2009 20:53

Výměna gateway + nastavení

Příspěvek od durado »

Zdravím,

nemáte někdo kontakt na nějakého odzkoušeného odborníka z okolí Ostravy, který by mi vyměnil na mé Octavii II r.v. 2005 gateway za novější model a současně vše nastavil přes diagnostiku tak, aby mi bez problému fungovala navigace Columbus. Navigace s původním gatewayem stále odebírala proud cca 1,7A - nešla uspat.

Děkuji a s pozdravem
Radovan Dubový
mob.: 603333585
e-mail: durado@seznam.cz

autodiagcz
Příspěvky: 2
Registrován: 17.01.2010 00:31
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno

Re: Výměna gateway + nastavení

Příspěvek od autodiagcz »

A jses si jisty ze musis menit gateway?
Cely comfort je spojeny Can busem a jakakoliv porucha na kteremkoliv dilu komfortu ti zavini ze nic neusne,takze vymenis gateway a zjistis ,ze zbytecne.Dvakrat mer nez budes platit.
Porschetech

exosperatus
Příspěvky: 23
Registrován: 21.12.2009 23:52

Re: Výměna gateway + nastavení

Příspěvek od exosperatus »

Jo staci vymenit gateway.Mel jsem to samy.Mam Octavii II srpen 2005.Take se mi po namontovani a nastaveni columbusu vybijela baterie.Mel jsem ji za dva dny uplne vybitou.S tou starou gateway to neumi vypnout.Mam vymenenou gateway a je po problemu.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Výměna gateway + nastavení

Příspěvek od milhausek »

autodiagcz píše:A jses si jisty ze musis menit gateway?
Cely comfort je spojeny Can busem a jakakoliv porucha na kteremkoliv dilu komfortu ti zavini ze nic neusne,takze vymenis gateway a zjistis ,ze zbytecne.Dvakrat mer nez budes platit.

když o tom nic nevíš tak neplet lidi.. nový firmware 2664 potřebuje novou gateway... nebo také radio Bolero..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Rascus
Příspěvky: 1
Registrován: 31.01.2011 11:49

Re: Výměna gateway + nastavení

Příspěvek od Rascus »

Ahoj lidi, mám stejný problém OctaviaII 2006 a koupil jsem columba a hle po dni je vybitá baterie, pomohl by mi s tím někdo, díky moc za Vaše odpovědi a případné rady a doporučení.
tel: 775710300
mail: jaroslavcingel@gmail.com

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Výměna gateway + nastavení

Příspěvek od milhausek »

není problém, gateway mám skladem.. 776200941
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“